Byty, 2+1 na prodej, Praha 6

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej bytu 2+1, 61 m², ul. Bělohorská

Prodej bytu 2+1, 61 m², ul. Bělohorská

Břevnov, Praha

Nabízíme vám velmi pěkný byt o velikosti 2+1, 61 m2 v 2.patře zděného domu z 60 let, který se nachází v srdci žádané lokality pražského Břevnova v ulici Bělohorská. K bytu náleží společný balkón s výhledem do dvora a sklep. Dále patří k bytu i podíly a výnosy z obchodních prostorů ( 4.prodejny ) v přízemí. V domě je i společná prostorná sušárna. Byt je v původním udržovaném stavu. Z chodby je vlastní vstup do všech místností bytu, což zaručuje dostatečné soukromí všem uživatelům. Veškerá občanská vybavenost v přímém okolí. Skvělá dopravní dostupnost.

6 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 21
Prodej bytu 2+1, 61 m², garážové stání, ul. Bělohorská

Prodej bytu 2+1, 61 m², garážové stání, ul. Bělohorská

Břevnov, Praha

Nabízíme vám velmi pěkný byt o velikosti 2+1, 61 m2 v 2.patře zděného domu z 60 let, který se nachází v srdci žádané lokality pražského Břevnova v ulici Bělohorská. K bytu náleží společný balkón s výhledem do dvora, stání v prostorné garáži v suterénu a sklep. Dále patří k bytu i podíly a výnosy z obchodních prostorů ( 4.prodejny ) v přízemí. V domě je i společná prostorná sušárna. Byt je v původním udržovaném stavu. Z chodby je vlastní vstup do všech místností bytu, což zaručuje dostatečné soukromí všem uživatelům. Veškerá občanská vybavenost v přímém okolí. Skvělá dopravní dostupnost.

7 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 24
Prodej bytu 2+1, 77 m², Praha, ul. Dejvická

Prodej bytu 2+1, 77 m², Praha, ul. Dejvická

Bubeneč, Praha

Nabízíme k prodeji krásný světlý byt 2+1 (možno i jako 3+kk) s balkonem o ploše 77 m2 ve čtvrtém podlaží s výtahem v Praze 6, ul. Dejvická, v cihlovém domě v osobním vlastnictví. Elektroinstalace, vodovod a odpady po rekonstrukci v r. 2011. Rozměry pokojů 19,2 a 21,8, kuchyň 14,7 m2. Součástí bytu je malá komora, balkon a sklep. Podlahy: parkety v pokojích a zbytek keramická dlažba. Vestavěné skříně poskytují dostatek úložného prostoru. V bytě jsou dřevěná eurookna. Topení a teplá voda celoročně z teplárny Juliska. Před bytem se ještě nachází prostorná společná chodba (cca 4 m2) pro 2 byty za zamykatelnými dveřmi. Metro Dejvická, tramvajové a autobusové zastávky na Vítězném náměstí, na které je krásný výhled, jsou150 m od domu. Byt je přesto tichý a to díky vyššímu podlaží. Přidanou hodnotou je místo s perfektní dostupností nejen do centra a s veškerou občanskou vybaveností. Více informací u makléře.

8 890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 20

Doporučené realitní kanceláře

-->