Byty, 2+kk na prodej, Praha 2

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej bytu 2+kk, 85 m², Praha 2 - Nové Město

Prodej bytu 2+kk, 85 m², Praha 2 - Nové Město

Vinohrady, Praha

If you got here in my real estate offers, you really found a rarity on the Prague real estate market. Loft 2+kk, 85 m2, 6th - 7th floor with elevator. Apartment oriented w / E. Vinohrady, you feel alone, the best location in Prague. At your fingertips both modern achievements of Prague and romantic nooks, culture, everything. The apartment has a cadence to be rented for up to 25 thousand CZK per month, information for you, who are considering an apartment, what would be the investment. Go for it, the better you will hardly look for! (no 612) Pokud jste se dostali až sem v mých nabídkách nemovitostí, našli jste opravdu raritu na pražském realitním trhu. Loft 2+kk, 85 m2, 6. - 7. p. s výtahem. Byt orientovaný Z/V. Vinohrady, cítíte sami, nejlepší lokality v Praze. Na dosah ruky jak moderní výdobytky Prahy tak romantická zákoutí, kultura, vše. Byt má kadenci být pronajímán až za 25 tis. měsíčně, informace pro vás, kdo uvažujete o bytu, co by investici. Jděte do toho.

9 685 929 Kč

Stav: Novostavba

před 5 měsíci 9
Prodej bytu 2+kk, 47 m², Praha 2 - Nové Město

Prodej bytu 2+kk, 47 m², Praha 2 - Nové Město

Vinohrady, Praha

Loft 2+kk, 47 sqm. As you have already noticed, I have 4 loft apartments on offer. Here, as with the previous ones, the apartment is located in 6.-7. floor with elevator, the apartment is facing east. Near I.P. Pavlovasquare, náměstí Míru, Vinohrady Theater, Vyšehrad. Close to everywhere for the romance of Prague, so work. Apartments are a great investment! Prague is great for life! Contact me, I will find a solution for you on how to buy an apartment. (No.610) Loft 2+kk, 47 m2. Jak jste si již všimli, mám v nabídce 4 Loftové byty. Zde platí stejně, jako u předchozích, byt se nachází v 6. - 7. podlaží s výtahem, byt je otočený na východ. Poblíž náměstí I.P. Pavlova, náměstí Míru, Vinohradské divadlo, Vyšehrad. Všude blízko pro romantiku Prahy, tak práci. Byty jsou výbornou investicí! Praha je skvělá pro život! Kontaktujte mě, najdu pro vás řešení, jak si byt koupit. (č. 610)

6 290 934 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 8
Prodej bytu 2+kk, 43 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 2+kk, 43 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

Loft flats are often not built in Prague. The loft I present to you is unique in many ways. Location Vinohrady. Excellent view of the whole of Prague. Orientation N/ S. Lift. Just a few steps from the Vinohrady Theater or Vyšehrad. The center of Prague in the palm of your hand. Excellent investment. (No. 602). V Praze se často loftové byty nestaví. Loft, který vám představuji je v mnoha směrech jedinečný. Poloha Vinohrady. Výborný výhled na celou Prahu. Orientace S/J. Výtah. Jen několik kroků od Vinohradského divadla nebo Vyšehradu. Centrum Prahy jako na dlani. Výborní investice. (č. 602).

5 897 300 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 7

Doporučené realitní kanceláře

-->