Byty, 4+kk na prodej Hlavní město Praha

Změnit zadání Počet inzerátů: 15
Prodej bytu 4+kk s terasou, 153 m², Praha, ul. Náprstkova

Prodej bytu 4+kk s terasou, 153 m², Praha, ul. Náprstkova

Staré Město, Praha

Exkluzivní nabídka výjimečného bydlení na prestižní adrese, byt s terasou 31 m2 a panoramatickým výhledem na Staré Město, Pražský Hrad a Betlémskou kapli. Prostorný a slunný byt s vysokými stropy a praktickým dispozičním řešením, umístěný v 5. podlaží činžovního domu s výtahem. Jednotlivé místnosti jsou jak samostatně přístupné ze vstupní haly, tak i průchozí - průhledy pak umocňují prostorný dojem bytu. Jednu z místností, s výhledem na Betlémskou kapli, je možné využít i jako samostatné studio s vlastním kuchyňským koutem a koupelnou. Byt zdobí původní renovovaná špaletová okna a dveře, původní dubové parkety. Orientace na jih s výhledem na Betlémské náměstí, na sever na Betlémskou kapli. K dispozici jsou tři koupelny a komora. Dům prošel od r. 2013 rekonstrukcí. Klidné místo, stranou dopravního ruchu, při ústí Náprstkovy ulice do Betlémského náměstí. Ve fotogalerii nabídky použita i reálná vizualizace. Nabízíme možnost on-line prohlídky přes WhatsApp, Skype, aj.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 19
Prodej bytu 4+kk, 96 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 4+kk, 96 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

I have been working in the real estate business for more than 20 years, but I have never seen a more beautiful apartment than the one you just got to. It is an above-standard loft 4 + kk, 96 m2 with a large terrace of up to 24 m2, with an elevator in a newly renovated historic building in the center of Prague in the heart of Royal Vinohrady. Two parking spaces, cellar. Within reach of culture, Vinohrady theater, romantic corners of Prague, everything to live in Prague, the heart of Europe. This is, of course, at a time when Prague is missing up to 20,000 flats a year and an excellent investment. Come live in Prague, it's worth it! /// V realitním obchodě pracuji již více než 20 let, ale ještě jsem neviděl krásnější byt než ten, na který jste se právě dostali. Jde o nadstandardní loft 4+kk, 96 m2 s velkou terasou až 24 m2, s výtahem v nově zrekonstruovaném historickém domě v centru Prahy v srdci královských Vinohrad. Dvě parkovací místa, sklep. (č.604).

15 926 500 Kč

Stav: Novostavba

před 5 měsíci 9
Prodej bytu 4+kk v Praze 4, ul. Zlochova, terasa

Prodej bytu 4+kk v Praze 4, ul. Zlochova, terasa

Modřany, Praha

Nabízíme k prodeji slunný, tichý v soukromí byt 4+kk o velikosti 106 m2 se střešní terasou o výměře 75 m2 a úchvatným panoramatickým výhledem v Pražských Modřanech. Byt se nachází v 9. patře novostavby od roku 2017.  Dominantou bytu je velký obývací pokoj s klimatizací, kuchyňským koutem a vstupem na terasu, dva samostatné pokoje, hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, dále pak separátní koupelna s vanou, toaleta  a praktická šatna. K jednotce náleží sklep a dvě prostorná parkovací stání, jedná má zásuvku na elektromobil. Zelený vnitroblok s dětským hřištěm. V domě je společenská terasa pro rezidenty domu a  hosti. Lokalita poskytuje rychlé spojení do centra a veškerou občanskou vybavenost. Přijďte se podívat na tento neobyčejný byt. Už  se na Vás těším na prohlídce.

0 Kč

Stav: Novostavba

před 5 měsíci 22
Prodej bytu, 4+kk, 142 m2, Praha 9, Hrdlořezy, ul. Učňovská

Prodej bytu, 4+kk, 142 m2, Praha 9, Hrdlořezy, ul. Učňovská

Hrdlořezy, Praha

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prodej atypického mezonetového bytu s vlastní zahradou o neobvyklé rozloze 417 m2. Ze zahrady se nabízí ničím nerušený výhled na Třešňovku a do údolí Rokytky. Prostorný a chytře řešený byt ocení zejména rodina s malými dětmi. Byt je umístěný v novostavbě z roku 2016, která je součástí projektu Zelené Město II. K bytu náleží 2 krytá parkovací stání ve společné garáži a skladovací prostor o rozměru 5 m2. Součástí virtuální prohlídky je též 3D půdorys a video prohlídka bytu, která se zobrazí po kliknutí na ikonu vlevo dole (play). Více informací poskytne realitní makléř. S ohledem na aktuální situaci v souvislosti s šířením COVID-19 a nařízením vlády, jsme pro vás k dispozici on- line i telefonicky. V případě zájmu zajistíme výhodné financování.

16 900 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 6 měsíci 27
Prodej bytu 4+kk, 124 m², Praha, ul. Na čisté

Prodej bytu 4+kk, 124 m², Praha, ul. Na čisté

Slivenec, Praha

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 4+kk ve 2. podlaží bytového domu v Praze 5 – Slivenci s celkovou plochou 124 m2 /byt 92 m2, terasa 14,7 m2, garáž 16,8 m2, komora 0,7 m2/. Dispozici bytu tvoří vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice a koupelna, která je vybavena sprchovým koutem, vanou, dvěmi umyvadly, toaletou a bidetem. Kuchyňský kout je vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči – lednice, mraznička, indukční deska, el.trouba. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V celém bytě jsou instalovány dálkově ovládané venkovní rolety. Výhodou bytu jsou nízké provozní náklady, podlahové topení v celém bytě je řešeno tepelným čerpadlem, dřevěná okna s trojsklem. Energetický štítek se vyhotovuje, celkové náklady na bydlení 3.000 Kč. K bytu náleží garáž a komora na patře. K dispozici společná kočárkárna. Dům s pěti bytovými jednotkami se nachází v klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností MHD, nájezd na Pražský okruh 5 min autem.

9 450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 13
Prodej bytu 4+kk, 116 m², Praha 4, ul. Zlochova

Prodej bytu 4+kk, 116 m², Praha 4, ul. Zlochova

Modřany, Praha

Nabízíme k prodeji krásný byt 4+kko velikosti 108 m2 s balkonem 8m2 v Pražských Modřanech. Byt se nachází v 4.patře novostavby od roku 2017.Velká chodba, WC, vstup do hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Z druhé strany chodby vstup do velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na balkon, dva samostatné pokoje, koupelna s vanou, šatna.  K jednotce náleží sklep a  parkovací stání s zásuvkou na elektromobil. Zelený vnitroblok s dětským hřištěm. V domě je společenská terasa pro rezidenty domu a  hosti. Lokalita poskytuje rychlé spojení do centra a veškerou občanskou vybavenost. Přijďte se podívat na tento byt. Už se na Vás těším na prohlídce.

11 500 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 6 měsíci 25
Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha - Nové Město

Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha - Nové Město

Vinohrady, Praha

I have been working in the real estate business for more than 20 years, but I have never seen a more beautiful apartment than the one you just got to. It is an above-standard loft 4 + kk, 95 m2 with a large terrace of up to 24 m2, with an elevator in a newly renovated historic building in the center of Prague in the heart of Royal Vinohrady. Two parking spaces, cellar. Within reach of culture, Vinohrady theater, romantic corners of Prague, everything to live in Prague, the heart of Europe. This is, of course, at a time when Prague is missing up to 20,000 flats a year and an excellent investment. Come live in Prague, it's worth it! V realitním obchodě pracuji již více než 20 let, ale ještě jsem neviděl krásnější byt než ten, na který jste se právě dostali. Jde o nadstandardní loft 4+kk, 95 m2 s velkou terasou až 24 m2, s výtahem v nově zrekonstruovaném historickém domě v centru Prahy v srdci královských Vinohrad. Dvě parkovací místa, sklep. (č. 601)

15 983 000 Kč

Stav: Novostavba

před 6 měsíci 9
Prodej bytu 4+kk, 117 m2, Praha 9 - Kyje

Prodej bytu 4+kk, 117 m2, Praha 9 - Kyje

Kyje, Praha

Two terraces. Yes, you read well, luxury apartment 4 + kk in Prague 9 with an incredible standard with two terraces of 40 m2 and 18 m2. In a quiet residential area. Wau effect is really in place. The house is detached, modern desighn, garage parking. The apartment has 117 m2 of living space. Strongly individual living. The apartment is located to the north, south, west, east. I offer you irresistible housing. There are only 10 apartments in the house. Basement, parking space. The apartment is across the floor with its own entrance to the elevator, 5th floor. Dvě terasy. Ano čtete dobře, luxusní byt 4+kk na Praze 9 s neuvěřitelným standardem s dvěma terasami 40 m2 a 18 m2. V klidné vilové čtvrti. Wau efekt je opravdu na místě. Dům je samostatně stojící, moderní design, garážové stání. Byt má 117 m2 obytné plochy. Silně individuální bydlení. Byt situován na sever, jih, západ, východ. Nabízím vám neodolatelné bydlení. V domě pouze 10 bytů. Sklep, parkovací stání. (RR 405)

15 496 000 Kč

Stav: Novostavba

před 6 měsíci 11
Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha 9 - Letňany

Praha

The apartment building offers exceptional living in the center of Starý Hloubětín, Prague 9, just a few steps from the metro station B - Hloubětín. Immediately after its presentation, the project won the two highest awards in the Real Estate Project of 2019 competition, namely the Architects' Award and the Public Award. The shape of the building cleverly fills a place in the original Hloubětín development and offers residents privacy from the hustle and bustle of the city. This is an absolutely exceptional apartment 4 +kk with a large terrace, 4th floor. Orientation N / E. Cellar 95. thousand CZK, Parking space 398 ths. CZK. Great location, exceptional living, great investment!. Bytový dům nabízí vyjímečné bydlení v centru Starého Hloubětína, Praha 9, jen pár kroků od stanice metra B - Hloubětín. Byt 4+kk, 97 m2, terasa, 4. podlaží, Orientace S/V. Sklep, parkovací místo. (Park C 301)

10 990 000 Kč

Stav: Novostavba

před 6 měsíci 8
Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha 9 - Letňany

Praha

The apartment building offers exceptional living in the center of Starý Hloubětín, Prague 9, just a few steps from the metro station B - Hloubětín. Immediately after its presentation, the project won the two highest awards in the Real Estate Project of 2019 competition, namely the Architects' Award and the Public Award. The shape of the building cleverly fills a place in the original Hloubětín development and offers residents privacy from the hustle and bustle of the city. This is an absolutely exceptional apartment 4 +kk with a large terrace, 4th floor. Orientation N / E. Cellar 95. thousand CZK, Parking space 398 ths. CZK. Great location, exceptional living, great investment!. Bytový dům nabízí vyjímečné bydlení v centru Starého Hloubětína, Praha 9, jen pár kroků od stanice metra B - Hloubětín. Byt 4+kk, 97 m2, terasa, 4. podlaží, Orientace S/V. Sklep, parkovací místo. (Park C 301)

10 990 000 Kč

Stav: Novostavba

před 6 měsíci 8

Doporučené realitní kanceláře

-->