Byty na prodej, Praha 2

Změnit zadání Počet inzerátů: 23
Prodej bytu 1+kk, 30 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 1+kk, 30 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

I am happy to offer you a few affordable small flats in the most desirable location of Royal Vinohrady. The apartment that interested you is the layout 1 + kk, 30 m2, 4th floor, elevator, cellar, all high standard. Parking space on request. Within reach of the apartment all the benefits of living in Prague, culture, corners of romantic Prague, Vinohrady Theater, Vinohrady cafes, Peace Square and I.P.Pavlova. At a time when Prague lacks a full 20,000 flats a year, small flats in the center of Prague are not only a luxury standard of living, but also an absolutely perfect investment!/// Jsem šťasten, že vám můžu nabídnout několik málo dostupných malometrážních bytů v nejžádanější lokalitě královských Vinohrad. Byt, který vás zaujal je v dispozici 1+kk, 30 m2, 4. patro, výtah, sklep, vše vysoký standard. Parkovací stání na vyžádání. V dosahu bytu veškeré výhody života v Praze, kultura, zákoutí romantické Prahy, vinohradské divadlo, kavárny Vinohrad, náměstí Míru a I.P.Pavlova. (č. 4.2)

5 123 859 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej bytu 1+kk, 29 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 1+kk, 29 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

If you are looking for cozy living in a fully renovated historic house in the center of Prague, part of Vinohrady, you are at the right place. Apartment 1 + kk, 29 m2, 3rd floor, cellar, elevator, high standard of equipment. Within reach of the theater, city offices, public transport, place of romantic walks within reach, Vyšehrad, full of romantic cafes, Peace Square, I.P.Pavlova Square. The apartment faces East. Pokud hledáte útulné bydlení v plně rekonstruovaném historickém domě v centru Prahy, části Vinohrady, jste na správném místě. Byt 1+kk, 29 m2, 3. patro, sklep, výtah, vysoký standard vybavení. V dosahu divadla, městské úřady, městská doprava, místo romantických procházek v dosahu, Vyšehrad, plno romantických kaváren, náměstí Míru, náměstí I.P.Pavlova. Byt orientován na východ. (č. 3.4)

4 614 843 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 9
Prodej bytu 2+kk, 85 m², Praha 2 - Nové Město

Prodej bytu 2+kk, 85 m², Praha 2 - Nové Město

Vinohrady, Praha

If you got here in my real estate offers, you really found a rarity on the Prague real estate market. Loft 2+kk, 85 m2, 6th - 7th floor with elevator. Apartment oriented w / E. Vinohrady, you feel alone, the best location in Prague. At your fingertips both modern achievements of Prague and romantic nooks, culture, everything. The apartment has a cadence to be rented for up to 25 thousand CZK per month, information for you, who are considering an apartment, what would be the investment. Go for it, the better you will hardly look for! (no 612) Pokud jste se dostali až sem v mých nabídkách nemovitostí, našli jste opravdu raritu na pražském realitním trhu. Loft 2+kk, 85 m2, 6. - 7. p. s výtahem. Byt orientovaný Z/V. Vinohrady, cítíte sami, nejlepší lokality v Praze. Na dosah ruky jak moderní výdobytky Prahy tak romantická zákoutí, kultura, vše. Byt má kadenci být pronajímán až za 25 tis. měsíčně, informace pro vás, kdo uvažujete o bytu, co by investici. Jděte do toho.

9 685 929 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 9
Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha -Vinohrady

Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha -Vinohrady

Vinohrady, Praha

Newly emerging apartment in a completely renovated house, 3 + kk, 76 m2 with a luxury loggia on the 5th floor with an elevator, with a garage, cellar. Character of duplex living, apartment in the center of Prague with a view of the Prague skyline. Near the metro station and I.P.Pavlova square. Vineyards, romantic nooks, theaters, cafes. Also a great investment. Parking space, elevator of course. I fully recommend. Nově vznikající byt v celkově zrekonstruovaném domě, 3+kk, 76 m2 s luxusní lodžií v 5. podlaží s výtahem, s garážovým stáním, sklepem. Charakter mezonetového bydlení, byt v centru Prahy s výhledem na panorama Prahy. Poblíž stanice metra a náměstí I.P.Pavlova. Vinohrady, romantická zákoutí, divadla, kavárny. Také výborná investice. Parkovací stání, výtah samozřejmostí. Plně doporučuji. (č. 603 leg)

9 462 000 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 7
Prodej bytu 4+kk, 96 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 4+kk, 96 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

I have been working in the real estate business for more than 20 years, but I have never seen a more beautiful apartment than the one you just got to. It is an above-standard loft 4 + kk, 96 m2 with a large terrace of up to 24 m2, with an elevator in a newly renovated historic building in the center of Prague in the heart of Royal Vinohrady. Two parking spaces, cellar. Within reach of culture, Vinohrady theater, romantic corners of Prague, everything to live in Prague, the heart of Europe. This is, of course, at a time when Prague is missing up to 20,000 flats a year and an excellent investment. Come live in Prague, it's worth it! /// V realitním obchodě pracuji již více než 20 let, ale ještě jsem neviděl krásnější byt než ten, na který jste se právě dostali. Jde o nadstandardní loft 4+kk, 96 m2 s velkou terasou až 24 m2, s výtahem v nově zrekonstruovaném historickém domě v centru Prahy v srdci královských Vinohrad. Dvě parkovací místa, sklep. (č.604).

15 926 500 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 9
Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

The most beautiful apartments and housing in Prague can be found in Royal Vinohrady. Flat 3 + kk, 76 m2, Loft. The apartment not only has a beautiful view of Prague and is situated to the east, but everything in the palm of your hand: theaters, romantic nooks, cafes. Great investment! Garage, cellar, glazed loggia./// Nejkrásnější byty a bydlení v Praze najdete na královských Vinohradech. Byt 3+kk, 76 m2, Loft. Byt nejenže má krásný výhled na Prahu a je situován na východ, ale vše jako na dlani: divadla, romantická zákoutí, kavárny. Výborná investice! Garážové stání, sklep, prosklená lodžie.

9 495 250 Kč

Stav: Novostavba

před 8 měsíci 8
Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha - Nové Město

Prodej bytu 4+kk, 97 m², Praha - Nové Město

Vinohrady, Praha

I have been working in the real estate business for more than 20 years, but I have never seen a more beautiful apartment than the one you just got to. It is an above-standard loft 4 + kk, 95 m2 with a large terrace of up to 24 m2, with an elevator in a newly renovated historic building in the center of Prague in the heart of Royal Vinohrady. Two parking spaces, cellar. Within reach of culture, Vinohrady theater, romantic corners of Prague, everything to live in Prague, the heart of Europe. This is, of course, at a time when Prague is missing up to 20,000 flats a year and an excellent investment. Come live in Prague, it's worth it! V realitním obchodě pracuji již více než 20 let, ale ještě jsem neviděl krásnější byt než ten, na který jste se právě dostali. Jde o nadstandardní loft 4+kk, 95 m2 s velkou terasou až 24 m2, s výtahem v nově zrekonstruovaném historickém domě v centru Prahy v srdci královských Vinohrad. Dvě parkovací místa, sklep. (č. 601)

15 983 000 Kč

Stav: Novostavba

před 8 měsíci 9
Prodej bytu 3+1, 88 m², Praha, ul. Trojanova

Prodej bytu 3+1, 88 m², Praha, ul. Trojanova

Nové Město, Praha

Slunný byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové výměře 88 m2 včetně sklepu 10 m2. Byt se nachází ve 3. patře a je po kompletní rekonstrukci: rozvody elektřiny, rozvody vody, nová kuchyňská linka, renovované podlahy a koupelna s vířivou vanou. V budově se nově zakládalo SVJ a proto se bude budovat výtah. Vytápění je pomocí vlastního plynového kotle. Celkové měsíční zálohy činí 3845 Kč (fond oprav 2095 kč, plyn 1000 Kč, elektřina 500 Kč, voda 250 Kč). Příjem pro SVJ je z pronájmu GSM stanice v domě, cca 100.000,- Kč ročně. Výjimečná a exkluzivní lokalita díky dva bloky vzdálené Náplavce, Karlovu náměstí a Tančícímu domu. Pokoje jsou orientovány na západ do ulice Dittrichova, kuchyně a pracovna do udržovaného vnitrobloku. Metro 50 m.

9 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 18
Prodej bytu 3+kk, 108 m², Praha, ul. Chodská

Prodej bytu 3+kk, 108 m², Praha, ul. Chodská

Vinohrady, Praha

Nabízíme k prodeji světlý podkrovní byt v atraktivní a žádané lokalitě Královských Vinohrad ve vysokém standardu provedení. Byt se nachází v 5. NP cihlového domu z roku 1930. Smysl pro každý detail a úroveň zpracování za pomoci designérů renomované newyorské společnosti German Design Center vystihuje jedinečnost této nemovitosti. Interiér bytu tvoří obývací prostor s kuchyňskou linkou, ateliérová okna situovaná na západní stranu s nádherným výhledem na Prahu, dva pokoje, jeden s vestavěnou šatnou, koupelna a samostatná toaleta. Možnost umístění klimatizace na střechu domu. Za domem se nachází zahrada, kterou mohou využívat pouze obyvatelé domu. Výjimečná a klidná lokalita, která Vám přinese zaručeně pocit domova. Zajistíme nejvýhodnější financování této nemovitosti. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

14 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 14
Prodej bytu 3+kk, 69 m², Praha 2 - Nové Město

Prodej bytu 3+kk, 69 m², Praha 2 - Nové Město

Vinohrady, Praha

Loft apartment, oriented W / E, 3+kk elevator, 69 m2, meets absolutely everything one expects from living in an exclusive location Vinohrady. Beautiful views of Prague, close to both culture and work, public transport, but also romantic walks in the corners of Prague. Every year, 20,000 flats are missing in Prague. Loft apartments are very unique, they are jewelry in the domestic real estate market. The apartment is also suitable as an investment. Living in Prague means living better. Contact me and I will help you make this gem yours.(No 611). Loftový byt, směrovaný Z/V, 3+kk, výtah, 69 m2, splňuje absolutně vše, co člověk očekává od bydlení v exkluzivní lokalitě Vinohrad. Nádherný výhled na Prahu, blízko jak za kulturou, tak prací, městskou dopravou, ale i romantické procházky v zákoutích Prahy. V Praze každý rok chybí 20 000 bytů. Loftové byty jsou velice ojedinělé, jde o šperky v tuzemském realitním trhu. Byt je vhodný také jako investice. Bydlet v Praze znamená žít lépe.

7 987 030 Kč

Stav: Novostavba

před 9 měsíci 9

Doporučené realitní kanceláře

-->