Pozemky, Stavební pozemky na prodej Hlavní město Praha

Změnit zadání Počet inzerátů: 13
Prodej, pozemek, 1595 m2, Troja - Praha

Prodej, pozemek, 1595 m2, Troja - Praha

Troja, Praha

Unikátní, slunný pozemek nacházející se v klidu a zeleni v ulici Na Jabloňce, Praha 8 - Troja s jižním výhledem na ohyb ramene řeky Vltavy a na městské části Holešovice a Troja, park Stromovka a centrální část hl. města Praha. V sousedství se nachází pouze rezidenční vilová zástavba a zahrady, které dodávají pozemku přírodní, odpočinkový, charakter. Velmi dobrá je dostupnost na MHD, několik minut pěšky na stanici tramvaje a Metra C. Škola, školka, obchody a Aquacentrum Šutka se nachází též pouze několik minut od pozemku. Elektřina a plyn přivedeny k pozemku, voda a kanalizace je v řešení. Možnost zajištění hypotéky. Více informací v RK.

29 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 16
Prodej,St.pozemek 4702m2, Újezd nad Lesy

Prodej,St.pozemek 4702m2, Újezd nad Lesy

Újezd nad Lesy, Praha

Nabízíme na prodej pozemek o výměře 4720 m2, v lokalitě Újezd nad Lesy - Praha 9. Polovina pozemku je vedena jako stavební, druhá jako orná půda. Okolí je ze dvou stran zastavěné rodinnými domy. Vhodné na investici. Na okraji pozemku zpevněná komunikace, cyklostezka, potok. Inženýrské sítě na hranici pozemku - vodovod, kanalizace, plyn, elektřina. Dobrá dopravní dostupnost, v okolí veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléře.

12 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, pozemek, 155 m2, Praha 6 - Liboc

Prodej, pozemek, 155 m2, Praha 6 - Liboc

Liboc, Praha

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se dvěmi garážemi v jedné z nejatraktivnějších pražských lokalit Prahy 6 Liboc. Pozemek se nachází v zástavbě rodinných domků i větších vil. Přímý výhled na Libocké údolí a rybník. Poloha nemovitosti garantuje dobrou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Rychlé spojení na letiště Václava Havla. V docházkové vzdálenosti metro Petřiny. Pro sport a relaxaci se dá využít přilehlá obora Hvězda. Velmi klidné a příjemné prostředí na bydlení. Podle územního plánu je to OB - čistě obytné. Území sloužící pro bydlení.

3 899 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Prodej, stavební parcela, 426 m², Praha 5 - Stodůlky

Prodej, stavební parcela, 426 m², Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha

Prodej stavební parcely ve staré zástavbě lokality Praha 5 - Stodůlek. Pozemek je zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace), plyn je na hranici pozemku. V současné době stojí na pozemku rodinný dům určený spíše k demolici, která společně s úklidem pozemku je součástí kupní ceny. Pozemek bude předán ve stavu - základová deska s podsklepením.

7 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební parcela, 528 m2, Praha - Zbraslav

Prodej, stavební parcela, 528 m2, Praha - Zbraslav

Zbraslav, Praha

Prodej stavebního pozemku o rozloze 528 m2, na kterém v současné době stojí RD o rozloze 117 m2 před přestavbou. Parcela se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha - Zbraslav pouze 15 minut od OC Anděl a s přímým autobusovým spojením na nádraží Smíchov. Pozemek je kompletně zasíťován voda, plyn, elektřina, kanalizace. Podsklepený dům, který je ve stavu před rekonstrukcí je kombinací cihel a dřevěných sendvičových desek. Výhodou pozemku jsou ovocné stromy a 3 vzrostlé smrky, které v horkých letních měsících vytvářejí příjemnou pohodu. K zajímavosti lokality výrazně přispívá i nedaleký soutok řek Vltavy a Berounky. Velmi dobrá občanská vybavenost, škola, školka, obchody (LIDL, Albert), tenisové kurty, fotbalové a golfové hřiště a napojení na cyklostezky s dosahem např. na přírodní koupaliště BIO TOP Radotín, hrad Karlštejn. Možnost zajištění hypotéky. Více informací v RK

5 178 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, stavební pozemek, 3540 m2, Praha - Braník

Prodej, stavební pozemek, 3540 m2, Praha - Braník

Braník, Praha

Prodej pozemku v osobním vlastnictví v lokalitě Praha-Braník o celkové rozloze 3540 m2. Pozemek je zalesněn a nachází se u Branické skály s výhledem na Prahu. Pozemek je vhodný pro stavby dle současného územního plánu a jako velice dobrá investiční příležitost.

16 893 765 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 3
Prodej, stavební pozemek, 12.423 m2, Praha, ul. Armády

Prodej, stavební pozemek, 12.423 m2, Praha, ul. Armády

Stodůlky, Praha

Rozlehlý pozemek v zabydlené čtvrti Praha - Stodůlky ke komerčnímu využití - výstavbě sportovně zábavního centra + hotel (až 20% plochy), možnost stavby bazénu nebo aquaparku. Je vytvořena studie - dle fotografií. Vhodná investice, v tomto místě podobné centrum chybí a vzhledem k přilehlým bytovým a rodinným domům je zde velký potenciál. Snadný příjezd z centra Prahy a z Pražského okruhu. Pro více informací kontaktujte makléře.

80 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 17
Prodej, pole, 8628 m2, Praha - Pitkovice

Prodej, pole, 8628 m2, Praha - Pitkovice

Pitkovice, Praha

Prodej pozemku o rozloze 8628 m2, který je v současné době orná půda. V územním plánu je cca 65% pozemku vedeno jako územní rezerva k zástavbě rodinných domů (více informací v RK). K pozemku je příjezd po zpevněné cestě. Podíl na příjezdové cestě je součástí prodeje. Veškeré inženýrské sítě jsou cca 25 m od hrany pozemku. Velice lukrativní lokalita. Výhodná dlouhodobá investice.

12 472 205 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 6
Prodej, stavební pozemek, 1634 m2, Praha - Klánovice

Prodej, stavební pozemek, 1634 m2, Praha - Klánovice

Klánovice, Praha

Prodej stavebního pozemku o velikosti 1684 m2 určeného k výstavbě rodinného domu v Praze - Klánovicích. Prostorný pozemek leží na okraji rezidenční čtvrti. Je k němu přiveden vodovod, kanalizace, plyn a elektrický proud. Pozemek je oplocen. Klánovice mají kompletní občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do centra Prahy MHD i vlakem.

8 900 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 8
Prodej, pozemek 2996 m2, Praha - Radotín

Prodej, pozemek 2996 m2, Praha - Radotín

Radotín, Praha

Prodej pozemku s možností výstavby rodinných domů o celkové ploše 2.996 m2. Pozemek se nachází v klidné lokalitě Praha - Radotín. Veškeré inženýrské sítě vedou podél pozemku. Pod pozemkem v hloubce cca 50 m, vede Lochkovský tunel. Více informací u makléře.

5 650 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 5

Doporučené realitní kanceláře

-->