Pojištění je jistota v nelehké době

Karanténa. Strach z nemoci Covid-19 i ztráty zaměstnání. Nejistota ohledně budoucích příjmů. V nelehké době byste měli myslet na zadní kolečka a svůj majetek a sebe řádně pojistit.

Pojištění je jistota v nelehké době

V případě nenadálé situace či havárie se tak vyhnete tragickým následkům a finančnímu zruinování. Někdy totiž i zdánlivě banální škody se mohou vyšplhat k astronomickým částkám.

Nezapomeňte na domov i sebe

Co by se stalo nemít pojištění majetku a odpovědnosti? Na tuto otázku by si měl odpovědět každý, nejen vlastník nemovitosti. Nehody se totiž stávají v domácnostech, ale jak se traduje v jednom rčení, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Nestačí tudíž sjednat pouze pojištění nemovitosti a domácnosti, ale také pojistit sebe. Stejně jako se cestovatel kryje cestovním pojištěním, v běžném životě je nutné se chránit lidově řečenou pojistkou na blbost.

Rozlité víno i sražená cyklistka

A na co se vztahuje pojistka na blbost, neboli pojištění odpovědnosti občana za škodu způsobenou v běžném životě? Jedním z nejčastějších příkladů je prasklá hadička u pračky. Zatímco škodu, kterou napáchala voda ve vašem bytě, řeší pojištění domácnosti, způsobenou újmu u sousedů naopak pojištění odpovědnosti. Malých havárií s velkými důsledky se však stává mnohem více. Na party se vám nedopatřením podaří vylít červené víno na světlý koberec? Sednete si někomu na značkové brýle? Nebo shodíte drahou sochu z podstavce? S pojištěním odpovědnosti můžete být v klidu.

Ideální pojištění pro celou rodinu

A nejen vy. Uzavřená pojistka se totiž vztahuje na všechny členy domácnosti. Platí pro manželku, partnerku, družku, ale i jejich děti nebo děti v pěstounské péči. Dokonce je v ceně odpovědnost také za domácí mazlíčky, vyjma psů, koní a hospodářských zvířat. Psího kamaráda však lze připojistit. Pojištění se sjednává vždy bez spoluúčasti a má dokonce celosvětovou platnost, jste tak všichni kryti i na zahraniční dovolené.

Přehled všech článků

Archiv článků

23. 04. 20 Pojištění je jistota v nelehké době

09. 04. 18 Společnost levné stěhování Praha zaručuje dostatečnou kvalitu stěhování

16. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Praze a okolí

27. 02. 18 Využijte služeb osvědčených stěhovacích firem

Hledáte si byt v Praze na trvalé bydlení nebo zvažujete navštívit hlavní město České republiky jen na pár dní za účelem dovolené? Pokud ano, jste na správném místě. Širokou nabídku ubytování naleznete na stránce ubytování Praha. Na výběr máte rodinné hotely, penziony Praha, luxusní apartmány i levné ubytování Praha, vhodné pro méně náročné klienty. Praha Vás nikdy nezklame, vždy má co nabídnout, bohaté historické památky, doprovodný program, výborné pivo a gastronomii na nejvyšší úrovni. Stověžatá Praha čeká na Vaši návštěvu.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Město Praha je známé zejména díky svým kulturním památkám, ale i skvělé gastronomii. Na portálu Hauzi.cz najdete ubytování pro rodiny s dětmi, páry, ale i jednotlivce. Vyberte si na ubytování Praha a zažijte skvělou dovolenou v hlavním městě. Doporučujeme Vám navštívit Karlův most, Staroměstské náměstí, Pražský hrad, Pražskou ZOO, Botanickou zahradu či Skleník Fata Morgána.

Proč je o novostavby v Praze od Finepu tak velký zájem? Jsou jednoduše báječné!

-->