IL REALITY

Praha - Stodůlky, Bucharova 12
IL REALITY

IL REALITY Vám nabízí kompletní realitní služby a díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám zajistí plynulý prodej a nákup nemovitostí.

Nemovitosti: 13

WEB: www.ilreality.cz

E-mail: info@ilreality.cz

Tel.: 773 310 077

Nabídka realitní kanceláře

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří, letiště Václava Havla, Praha - Ruzyně, ihned k dispozici

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří, letiště Václava Havla, Praha - Ruzyně, ihned k dispozici

Praha

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří, které se nacházejí přímo před Terminálem 1, 2 na letišti Václava Havla. Tyto kanceláře jsou vhodné pro každodenní nebo jen pro příležitostné využívání. Dále možnost pouze virtuální kanceláře, prestižní firemní adresa, kterou můžete využívat jako svou vlastní adresu, recepční služby a zpracovávání pošty. Možnost využití plně vybavených zasedacích místností, videokonferenční technika v zasedacích místnostech. V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat budete jednat přímo s manažerem mezinárodní společnosti. Prohlídky denně od pondělí do pátku. Logo mezinárodní společnosti, která kanceláře nabízí je umístěné na střeše budovy a je dobře viditelné pro pasažéry přistávajících a odlétajících letadel. Bezproblémové parkování u kancelářských prostor za poplatek. Zveme Vás na prohlídky kanceláří, nehradíte provizi, budete jednat přímo se zástupcem majitele objektu. Přijďte si vybrat svou kancelář dle svých požadavků!

0 Kč za měsíc

Stav: Novostavba Balkon

před týdnem 7
Pronájem, Kanceláře, 170m² - Praha - Nové Město, Tančící dům 170m2, ihned volné prostory zvýhodněná cena!

Pronájem, Kanceláře, 170m² - Praha - Nové Město, Tančící dům 170m2, ihned volné prostory zvýhodněná cena!

Praha

Nabízíme Vám pronájem lukrativních kanceláří v budově Tančící dům, který se nachází v unikátní lokalitě Prahy 2, přímo na nábřeží Vltavy. Nyní zvýhodněná cena! Poloha zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je metro (metro B Karlovo náměstí) a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí). Kanceláře se nachází v budově tančící dům s možností užívání kuchyňky, zasedací místnosti a dalších služeb, vše o dohodě. Vybavení a služby Vám nabízí: Reprezentativní kanceláře, možnost využití terasy s krásným výhledem, bar v posledním patře pro schůzky s klienty, Flexibilní uspořádání prostor, klimatizace, 24 hod. přístup do objektu, 24 hod. ostraha, recepce, restaurace v domě. Lokalita Vám nabízí: jedinečný výhled na Pražský hrad a Vltavu, přímo na metru a tramvají, bezproblémové parkování v okolí Tančícího domu, velký výběr restaurací, obchodů, služeb v bezprostřední blízkosti. V nabídce jsou kanceláře 170m2 nyní za zvýhodněnou cenu! Prohlídky vždy o dohodě a budete jednat vždy se zástupcem majitele, nehradíte provizi. Zveme Vás na prohlídku.

99 999 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 10
Pronájem, Kanceláře, 785m² - Praha - Chodov, ihned k dispozici, včetně nábytku, možnost rozdělení na 2 prostory, ihned volné!

Pronájem, Kanceláře, 785m² - Praha - Chodov, ihned k dispozici, včetně nábytku, možnost rozdělení na 2 prostory, ihned volné!

Pronájem moderních a reprezentativních kanceláří, které se nachází v nové budově, která Vám nabízí komfortní kanceláře a veškeré zázemí, které je Vám k dispozici 24/7. Lokalita: Praha Chodov, ulice Líbalova, přízemí. Celkem plocha o výměře 785m2, kterou lze rozdělit na dvě části a to: 539m2 a 246m2. Samostatné vstupy do každé části prostor. Prostory jsou plně vybavené nové koberce, nové osvětlení, kancelářský nábytek, který je možno po dohodě ponechat. K dispozici jsou i počítače, které se mohou zanechat po dohodě. Počítačová sít, samostatná místnost pro server, jednací místnosti plně vybavené technikou a nábytkem. V obou částech jsou kuchyňky s vybavením, sociální zázemí. Kanceláře mají otevíratelné okna. Klimatizace, vzduchotechnika, zdvojené podlahy, moderní osvětlení. Prostory jsou k dispozici každý den - 24/7, centrální recepce, ostraha, jídelna s možností snídaní a obědů a to ve velice dobré kvalitě. V budově je k dispozici posilovna pro nájemce budovy. Metro 5 min chůzí, tramvaj, vše ve velice dobrém dosahu. Velice dobrá dostupnost D1. Parkování je možné po dohodě za poplatek jak v budově, tak i před budovou a je zde 18 míst, které jsou k dispozici. Kancelářské prostory, jsou Vám k dispozici okamžitě a jsou vhodné pro firmy, společnosti, fyzické osoby, nebo další instituce, které hledají moderní, komfortní a plně vybavené kanceláře, které jsou okamžitě k dispozici. Prohlídky jsou denně vždy po dohodě a neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám kanceláře osobně předvede zástupce společnosti, která prostory nabízí. Nehradíte provizi a budete jednat přímo se zástupcem firmy.

330 Kč za m2/měsíc

Stav: Novostavba Balkon

před týdnem 10
Pronájem, obchodní kanceláře, 42 m² - Praha Václavské náměstí, lukrativní místo

Pronájem, obchodní kanceláře, 42 m² - Praha Václavské náměstí, lukrativní místo

Praha

Pronájem obchodních prostor v jediném obchodním domě s historií sahající až do 60. let minulého století, v Domě Módy, a to přímo od vlastníka. Dům Módy najdete v centru města na Václavském náměstí, nedaleko sochy svatého Václava. Dům Módy nabízí v několika patrech desítky značek dámské i pánské módy. Velmi dobrá dopravní dostupnost je zajištěna všemi linkami metra, tramvajemi i autobusy. Zastávky MHD jsou v bezprostřední blízkosti domu. Prostor o velikosti 42m2 se nachází ve 3 patře. Prostor je vhodný jako kancelář, sídlo firmy, není zde přívod vody není vhodné pro kadeřnictví, salón atd. Neplatíte provizi a budete jednat přímo se zástupcem majitele nemovitosti. Prohlídky denně po dohodě. Kancelář je volná v půlce měsíce října. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

19 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 6
Pronájem, obchodní prostory, 3000m² - Praha - Hloubětín, ihned k dispozici, parkovací plocha suterén 900m2, možno rozdělení pro

Pronájem, obchodní prostory, 3000m² - Praha - Hloubětín, ihned k dispozici, parkovací plocha suterén 900m2, možno rozdělení pro

Praha

Pronájem velice lukrativní komerční budovy po rekonstrukci lokalita Praha 14 - Hloubětín, ulice Kolbenova, celkem 3 000m2 + suterén 900m2. Budova je po celkové rekonstrukci s výtahem, v suterénu je 35 parkovacích míst. Výměra: suterén: 900m2, přízemí: 1 100m2, 1NP: 950m2, 2 patro: 950m2, celkem 3 900m2. Budova je vhodná pro obchodní prostor, showroom, kanceláře sklad, sídlo firmy atd. Každé patro je samostatné a nabízí možnost rozdělení na samostatné kanceláře, obchodní prostory. Výborná lokalita, která má v blízkosti: autobusovou i tramvajovou zastávku Lehovec, zastávku metra Hloubětín, supermarket, obchody, restaurace, čerpací stanice a další vybavenost. Možnost více samostatných vchodů do budovy. Budovu si můžete pronajmout jako celek a nebo samostatné každé podlaží, dohoda s majitelem možná. Prohlídky po dohodě a budete jednat vždy se zástupcem majitele budovy, nehradíte provizi. Zveme Vás na prohlídku, kde Vám rádi předvedeme komerční prostory a poskytneme další informace dle Vašeho přání.

0 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 týdny 10
Prodej 2+kk, Perucká, Praha - Vinohrady

Prodej 2+kk, Perucká, Praha - Vinohrady

Praha

Nabízíme Vám prodej ubytovací jednotky v rezidenčním projektu, který se nachází v městské části Vinohrady. 2+kk, 45m2. Projekt nabízí cenově dostupné bydlení s jedinečnými výhledy jen pár kroků od parku Grébovka. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí. Tento projekt nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří sní o dostupném bydlení v luxusní pražské lokalitě. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Čtyři budovy po rozsáhlé rekonstrukci nabídnou 205 ubytovacích jednotek. V případě zájmu volejte ještě dnes o jednotky je velice velký zájem. Prohlídky denně, vždy o dohodě. Nehradíte provizi a budete jednat přímo se zástupcem majitele jednotky. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme na jednotku vhodného nájemníka. Vše o dohodě.

4 983 000 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 4 týdny 7
Pronájem, Kanceláře, 73m² - Praha - Staré Město, Břehová, zvýšené přízemí

Pronájem, Kanceláře, 73m² - Praha - Staré Město, Břehová, zvýšené přízemí

Praha

Pronájem kanceláře, zvýšené přízemí, kanceláře 73 m2, Kanceláře jsou umístěny ve velice pěkné budově, která je umístěna na velice lukrativním místě a s velice dobrou dostupností do samotného centra Prahy. Kanceláře jsou ihned k dispozici. Měsíční nájem 30.000 Kč + služby 5.000 Kč. Prohlídky jsou možné po dohodě denně a budete jednat přímo se zástupcem majitele budovy. Nehradíte provizi. Zveme Vás na prohlídku.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 4
Pronájem, Kanceláře, 3000m² - Praha - Hloubětín, ihned k dispozici, parkovací plocha suterén 900m2

Pronájem, Kanceláře, 3000m² - Praha - Hloubětín, ihned k dispozici, parkovací plocha suterén 900m2

Praha

Pronájem velice lukrativní komerční budovy po rekonstrukci lokalita Praha 14 - Hloubětín, ulice Kolbenova, celkem 3 000m2 + suterén 900m2. Budova je po celkové rekonstrukci s výtahem, v suterénu je 35 parkovacích míst. Výměra: suterén: 900m2, přízemí: 1 100m2, 1NP: 950m2, 2 patro: 950m2, celkem 3 900m2. Budova je vhodná pro kanceláře, showroom, obchodní prostor, sklad, sídlo firmy. Každé patro je samostatné a nabízí možnost rozdělení na samostatné kanceláře, obchodní prostory. Výborná lokalita, která má v blízkosti: autobusovou i tramvajovou zastávku Lehovec, zastávku metra Hloubětín, supermarket, obchody, restaurace, čerpací stanice a další vybavenost. Možnost více samostatných vchodů do budovy. Budovu si můžete pronajmout jako celek a nebo samostatné každé podlaží, dohoda s majitelem možná. Prohlídky po dohodě a budete jednat vždy se zástupcem majitele budovy, nehradíte provizi. Zveme Vás na prohlídku, kde Vám rádi předvedeme komerční prostory a poskytneme další informace dle Vašeho přání.

0 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 týdny 10
Prodej bytu 1+kk, Praha - Vinohrady

Prodej bytu 1+kk, Praha - Vinohrady

Praha

Nabízíme Vám prodej ubytovací jednotky v rezidenčním projektu, který se nachází v městské části Vinohrady. 1+kk, 26m2, 1/13NP. Projekt nabízí cenově dostupné bydlení s jedinečnými výhledy jen pár kroků od parku Grébovka. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí. Tento projekt nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří sní o dostupném bydlení v luxusní pražské lokalitě. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Čtyři budovy po rozsáhlé rekonstrukci nabídnou 205 ubytovacích jednotek. V případě zájmu volejte ještě dnes o jednotky je velice velký zájem. Prohlídky denně, vždy o dohodě. Nehradíte provizi a budete jednat přímo se zástupcem majitele jednotky. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme na jednotku vhodného nájemníka. Vše o dohodě. Dokončení 2021.

2 983 000 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 4 týdny 7
Prodej, Byty 1+kk, 24m² - Praha - Jinonice AKCE !!!

Prodej, Byty 1+kk, 24m² - Praha - Jinonice AKCE !!!

Praha

Prodej ubytovací jednotka 1+kk celkem výměra 24m2 (22,8 m2 bytová jedntoka + 1,20m2 sklepní kóje), která je součástí nabídky. se nachází v 9. nadzemním podlaží domu s výtahem. V projektu je nekonvenční bydlení a jedná se o vizi domova, který Vám umožní žít komfortně, stylově a nezávisle v žádané rezidenční čtvrti. Můžete si vybrat jednotku velikosti 1+kk, 2+kk a také je zde možnost zakoupení komerčních prostor, které jsou vhodné pro zájemce, kteří hledají prostory na pěknou kavárnu, masérské služby, lékařské ordinace a další vybavenost, kterou využijí obyvatelé rezidence. Ubytovací jednotky 1+kk nebo 2+kk Vám nabídnou vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design. Jako rezident budete mít možnost využívat všech sdílených prostor – fitness, prádelnu, společenské místnosti a centrální zahradu. Malvazinky – to je vyhledávaná lokalita v Praze 5. A proč bydlet zrovna tady? Protože je to tady skvělé. Máte to odtud všude blízko – pěšky, autem, ale i MHD. Autobusovou zastávka je 3 minuty od domu a dostanete se z ní MHD na zastávku Anděl za 10 minut. Nebo autem za 5 minut. Pohodlnou chůzí jsi za 9 minut na metru (Na Radlické i Jinonické), nebo na tramvaji či vlakové zastávce. Všude je to kousek. Prostory v domě jsou společné a nabízí komfortní bydlení. U domu bude vybudován Lídl a budete mít do obchodu opravdu pár kroků. Přiložené obrázky jsou vizualizace nebo fotografie vzorové jednotky . V případě zájmu o koupi jednotky Vám ji pomůžeme s jejím vybavením a postaráme se o její pronájem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám jednotku předvedeme osobně.

2 381 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 týdny 10
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V DALŠÍCH MĚSTECH ČR

reality Praha | Brno | Ostrava | Plzeň | Olomouc
Hradec Králové | Zlín | Karlovy Vary

-->