IL REALITY

Praha - Stodůlky, Bucharova 12
IL REALITY

IL REALITY Vám nabízí kompletní realitní služby a díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám zajistí plynulý prodej a nákup nemovitostí.

Nemovitosti: 3

WEB: www.ilreality.cz

E-mail: info@ilreality.cz

Tel.: 773 310 077

Nabídka realitní kanceláře

Pronájem plně vybavených kanceláří, letiště Václava Havla, Praha - Ruzyně

Pronájem plně vybavených kanceláří, letiště Václava Havla, Praha - Ruzyně

Praha

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří, které se nacházejí přímo před Terminálem 1, 2 na letišti Václava Havla. Tyto kanceláře jsou vhodné pro každodenní nebo jen pro příležitostné využívání. Dále možnost pouze virtuální kanceláře, prestižní firemní adresa, kterou můžete využívat jako svou vlastní adresu, recepční služby a zpracovávání pošty. Možnost využití plně vybavených zasedacích místností, videokonferenční technika v zasedacích místnostech. V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat budete jednat přímo s manažerem mezinárodní společnosti, nehradíte provizi! Prohlídky denně od pondělí do pátku. Logo mezinárodní společnosti, která kanceláře nabízí je umístěné na střeše budovy a je dobře viditelné pro pasažéry přistávajících a odlétajících letadel. Bezproblémové parkování u kancelářských prostor za poplatek.

0 Kč za měsíc

Stav: Novostavba Balkon

před 2 týdny 5
Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří s veškerými službami

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří s veškerými službami

Praha

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří pro každodenní nebo jen pro příležitostné využívání. Dále možnost pouze virtuální kanceláře, prestižní firemní adresa, kterou můžete využívat jako svou vlastní adresu, recepční služby a zpracovávání pošty. Možnost využití plně vybavených zasedacích místností, videokonferenční technika v zasedacích místnostech. V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat budete jednat přímo s manažerem mezinárodní společnosti, nehradíte provizi! Prohlídky denně od pondělí do pátku.

0 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před měsícem 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V DALŠÍCH MĚSTECH ČR

reality Praha | Brno | Ostrava | Plzeň | Olomouc
Hradec Králové | Zlín | Karlovy Vary