IL REALITY

Praha - Stodůlky, Bucharova 12
IL REALITY

IL REALITY Vám nabízí kompletní realitní služby a díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám zajistí plynulý prodej a nákup nemovitostí.

Nemovitosti: 10

WEB: www.ilreality.cz

E-mail: info@ilreality.cz

Tel.: 773 310 077

Nabídka realitní kanceláře

Prodej, Byty 1+kk, 24m² - Praha - Jinonice, ubytovací jednotky od 24m2 - 70m2

Prodej, Byty 1+kk, 24m² - Praha - Jinonice, ubytovací jednotky od 24m2 - 70m2

Praha

Prodej ubytovací jednotka 1+kk, celkem výměra 24m2, která se nachází v 9. nadzemním podlaží domu s výtahem. V projektu je nekonvenční bydlení a jedná se o vizi domova, která Vám umožní žít komfortně, stylově a nezávisle v žádané rezidenční čtvrti. Můžete si vybrat jednotku velikosti 1+kk, 2+kk a také je zde možnost zakoupení komerčních prostor, které jsou vhodné pro zájemce, kteří hledají prostory na pěknou kavárnu, masérské služby, lékařské ordinace a další vybavenost, kterou využijí obyvatelé rezidence. Ubytovací jednotky 1+kk nebo 2+kk Vám nabídnou vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design. Jako rezident budete mít možnost využívat všech sdílených prostor – fitness, prádelnu, společenské místnosti a centrální zahradu. Malvazinky – to je vyhledávaná lokalita v Praze 5. A proč bydlet zrovna tady? Protože je to tady skvělé. Máte to odtud všude blízko – pěšky, autem, ale i MHD. Autobusovou zastávka je 3 minuty od domu a dostanete se z ní MHD na zastávku Anděl za 10 minut. Nebo autem za 5 minut. Pohodlnou chůzí jsi za 9 minut na metru (Na Radlické i Jinonické), nebo na tramvaji či vlakové zastávce. Všude je to kousek. Prostory v domě jsou společné a nabízí komfortní bydlení. U domu bude vybudován Lídl a budete mít do obchodu opravdu pár kroků. Ceny jednotek jsou od 2 400 000,-Kč vždy dle velikosti jednotky. Přiložené obrázky jsou vizualizace nebo fotografie vzorové jednotky a také zde naleznete fotografie vybavení a zázemí společných prostor. V případě zájmu o koupi jednotky Vám ji pomůžeme s jejím vybavením a postaráme se o její pronájem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám jednotku předvedeme osobně. V nabídce je více ubytovacích jednotek, které jsou denně rezervovány a neváhejte nás kontaktovat ohledně prohlídky!

2 381 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 6 dny 10
Pronájem luxusních kanceláří Praha 5, Anděl, ihned, včetně zařízení, recepce

Pronájem luxusních kanceláří Praha 5, Anděl, ihned, včetně zařízení, recepce

Praha

Pronájem luxusních kanceláří Praha 5. Pronájem luxusních kanceláří, které se nachází přímo na prestižním místě vedle stanice metra Anděl na ulici Nádražní. Kanceláře jsou plně vybaveny luxusním nábytkem, jsou klimatizované, je zde k dispozici recepce, plně vybavená kuchyňka s nejnovějším zařízením, kávovar atd, tyto kanceláře jsou volné ihned a jsou vhodné pro klienty, kteří hledají kancelářské zázemí s veškerým servisem. Jedná se o velice reprezentativní prostory, máte možnost si vybrat z velké škály kanceláří a také metráž dle Vašich potřeb, k dispozici jsou dvě plně vybavené konferenční místnost, je zde možné také využívat za poplatek výhodně VIP karty, Business World, možnost využití prostorů nejen v Praze, ale v jakékoliv 2000 poboček na celém světě! Kartu můžete využívat v ČR jak v Praze také v Brně a Ostravě, kde budete mít možnost využívat prostory na Vaší schůzku. Možnost pronájmu kanceláře na 5 dní v týdnu, možnost zřízení sídla společnosti, individuální možnost nájmu dle Vašich požadavků. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Nehradíte provizi, jednáte s majitelem. Přijďte si vybrat svou kancelář a již zítra můžete pracovat v nové kanceláři. Kancelář je možné si rezervovat ihned po prohlídce. Cena je dle metráže a služeb, které si vyberete a bude Vám předložena vždy manažerem centra po Vaší osobní schůzce. Budete jednat přímo s manažerem objektu, který zastupuje mezinárodní společnost, která vlastní kanceláře po celém světě! Nehradíte provizi. Zveme Vás na osobní prohlídku.

0 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před měsícem 10
Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří, letiště Václava Havla, Praha - Ruzyně, ihned k dispozici

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří, letiště Václava Havla, Praha - Ruzyně, ihned k dispozici

Praha

Pronájem plně vybavených luxusních kanceláří, které se nacházejí přímo před Terminálem 1, 2 na letišti Václava Havla. Tyto kanceláře jsou vhodné pro každodenní nebo jen pro příležitostné využívání. Dále možnost pouze virtuální kanceláře, prestižní firemní adresa, kterou můžete využívat jako svou vlastní adresu, recepční služby a zpracovávání pošty. Možnost využití plně vybavených zasedacích místností, videokonferenční technika v zasedacích místnostech. V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat budete jednat přímo s manažerem mezinárodní společnosti. Prohlídky denně od pondělí do pátku. Logo mezinárodní společnosti, která kanceláře nabízí je umístěné na střeše budovy a je dobře viditelné pro pasažéry přistávajících a odlétajících letadel. Bezproblémové parkování u kancelářských prostor za poplatek. Zveme Vás na prohlídky kanceláří, nehradíte provizi, budete jednat přímo se zástupcem majitele objektu. Přijďte si vybrat svou kancelář dle svých požadavků!

0 Kč za měsíc

Stav: Novostavba Balkon

před měsícem 7
Pronájem, luxusních kanceláří, plně vybavené, Praha Butovice, ihned k dispozici, nehradíte provizi

Pronájem, luxusních kanceláří, plně vybavené, Praha Butovice, ihned k dispozici, nehradíte provizi

Nabízíme Vám pronájem luxusních kanceláří plně vybavených a s veškerým zázemím v kancelářské budově na ulici Bucharova, Praha Nové Butovice, Praha 13. Business centrum v dynamicky se rozvíjející části Prahy 5 se nachází přímo u stanice metra Nové Butovice. Budova má strategickou polohu v místě, kde ústí Rozvadovská spojka - cesta na letiště tak netrvá více než 10 minut, výborná také dostupnost na Jižní spojku. V bezprostředním okolí se nacházejí další kancelářské komplexy, v nichž sídlí významné české i mezinárodní společnosti. Velké obchodní centrum Galerie Butovice s množstvím služeb a rozsáhlými parkovacími plochami pak zajišťuje potřebnou infrastrukturu. Prosklené kanceláře ve 4.patře nabízejí díky přílivu denního světla velmi příjemné pracovní prostředí. Ihned k dispozici. Neplatíte provizi RK jednáte přímo s majitelem objektu! Cena kanceláře je dle typu a velikosti kanceláře, máte možnost si vybrat kanceláře dle svých představ a již zítra můžete pracovat v nové kanceláři. Přijďte se přesvědčit a vyberte si svou kancelář. Možnost pronájmu na určité dny a také můžete využít zasedací a konferenční místnosti! Veškeré zázemí pro Vás, kuchyňka, recepce, komfortní vybavení kanceláří. Výhody kanceláří: komfort, profesionální zázemí, recepce. Možnost pronájmu kanceláří na 5 dní v týdnu, možnost pouze zřízení sídla společnosti, individuální nájem dle Vašich požadavků. Prohlídky denně, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Prohlídky denně, nehradíte provizi, budete jednat přímo se zástupcem majitele objektu. Kanceláře jsou k dispozici ihned a jsou již od 43m2 2-3 osoby a také zde najdete větší kancelář 280m2 pro 20 osob. Plocha je celková včetně společných prostor. Kanceláře jsou plně vybavené. Budete jednat přímo se zástupcem majitele. Prohlídky denně od 9 - 17 hod po dohodě, kontaktujte nás a vše Vám zajistí profesionální servis luxusních kanceláří, který funguje po celém světě! Zveme Vás na prohlídku! Nehradíte provizi!

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 8
Pronájem, Kanceláře, 250m² - Praha - Staré Město,

Pronájem, Kanceláře, 250m² - Praha - Staré Město,

Praha

Pronájem velice lukrativních obchodních prostor Praha 1, Na Perštýně v budově Albatros Národní. Nyní zvýhodněná cena! Prostory o velikosti 250m2 se nacházejí v prvním podzemním podlaží domu a nabízí Vám možnost lukrativních prostor v centru Prahy. Budova nabízí celkem 4500 m2 komerčních prostor k pronájmu. Designová recepce, nejmodernější vzduchotechnika, otvíratelná okna, nádherné výhledy a parkování v budově nabízí komfortní a vysoce reprezentativní prostředí pro sídlo společnosti. Budova Albatros se nachází na křižovatce ulic Národní a Na Perštýně. Budova se nachází v těsné blízkosti stanic metra a tramvaje. Kromě vynikající dopravní dostupnosti disponuje lokalita širokou nabídkou restaurací, obchodů i kulturního vyžití. Budete jednat přímo se zástupcem majitele nemovitosti, prohlídky vždy po dohodě. Zveme Vás na prohlídku.

220 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před měsícem 4
Pronájem, Kanceláře, 170m² - Praha - Nové Město, Tančící dům 170m2, ihned volné prostory zvýhodněná cena!

Pronájem, Kanceláře, 170m² - Praha - Nové Město, Tančící dům 170m2, ihned volné prostory zvýhodněná cena!

Praha

Nabízíme Vám pronájem lukrativních kanceláří v budově Tančící dům, který se nachází v unikátní lokalitě Prahy 2, přímo na nábřeží Vltavy. Nyní zvýhodněná cena! Poloha zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je metro (metro B Karlovo náměstí) a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí). Kanceláře se nachází v budově tančící dům s možností užívání kuchyňky, zasedací místnosti a dalších služeb, vše o dohodě. Vybavení a služby Vám nabízí: Reprezentativní kanceláře, možnost využití terasy s krásným výhledem, bar v posledním patře pro schůzky s klienty, Flexibilní uspořádání prostor, klimatizace, 24 hod. přístup do objektu, 24 hod. ostraha, recepce, restaurace v domě. Lokalita Vám nabízí: jedinečný výhled na Pražský hrad a Vltavu, přímo na metru a tramvají, bezproblémové parkování v okolí Tančícího domu, velký výběr restaurací, obchodů, služeb v bezprostřední blízkosti. V nabídce jsou kanceláře 170m2 nyní za zvýhodněnou cenu! Prohlídky vždy o dohodě a budete jednat vždy se zástupcem majitele, nehradíte provizi. Zveme Vás na prohlídku.

99 999 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 10
Prodej, Byty 2+kk, 65m² - Praha - Jinonice, ubytovací jednotka, doporučujeme!

Prodej, Byty 2+kk, 65m² - Praha - Jinonice, ubytovací jednotka, doporučujeme!

Praha

Prodej ubytovací jednotka 2+kk celkem výměra 65m2 se nachází 2/9 NP - výtah. V projektu je nekonvenční bydlení a jedná se o vizi domova, která Vám umožní žít komfortně, stylově a nezávisle v žádané rezidenční čtvrti. Můžete si vybrat jednotku již od velikosti 1+kk, 2+kk a také je zde možnost zakoupení komerčních prostor, které jsou vhodné pro zájemce, kteří hledají prostory na pěknou kavárnu, masérské služby, lékařské ordinace, kadeřnictví, masáže a další vybavenost, kterou využijí obyvatelé rezidence. Ubytovací jednotky 1+kk nebo 2+kk Vám nabídnou vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design. Jako rezident budete mít možnost využívat všech sdílených prostor – fitness, prádelnu, společenské místnosti a centrální zahradu. Malvazinky – to je vyhledávaná lokalita v Praze 5. A proč bydlet zrovna tady? Protože je to tady skvělé. Máte to odtud všude blízko – pěšky, autem, ale i MHD. Autobusovou zastávka je 3 minuty od domu a dostanete se z ní MHD na zastávku Anděl za 10 minut. Nebo autem za 5 minut. Pohodlnou chůzí jsi za 9 minut na metru (Na Radlické i Jinonické), nebo na tramvaji či vlakové zastávce. Všude je to kousek. Prostory v domě jsou společné a nabízí komfortní bydlení. U domu bude vybudován Lídl a budete mít do obchodu opravdu pár kroků. Přiložené obrázky jsou vizualizace nebo fotografie vzorové jednotky a fotografie zázemí společných prostor. V případě zájmu o koupi jednotky Vám ji pomůžeme s jejím vybavením a postaráme se o její pronájem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám jednotku předvedeme osobně. V nabídce je více ubytovacích jednotek, které jsou denně rezervovány a neváhejte nás kontaktovat ohledně prohlídky!

4 700 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před měsícem 10
Pronájem, obchodní kanceláře, 42 m² - Praha Václavské náměstí, lukrativní místo, k dispozici od 19.10.2019

Pronájem, obchodní kanceláře, 42 m² - Praha Václavské náměstí, lukrativní místo, k dispozici od 19.10.2019

Praha

Pronájem obchodních prostor v jediném obchodním domě s historií sahající až do 60. let minulého století, v Domě Módy, a to přímo od vlastníka. Dům Módy najdete v centru města na Václavském náměstí, nedaleko sochy svatého Václava. Dům Módy nabízí v několika patrech desítky značek dámské i pánské módy. Velmi dobrá dopravní dostupnost je zajištěna všemi linkami metra, tramvajemi i autobusy. Zastávky MHD jsou v bezprostřední blízkosti domu. Prostor o velikosti 42m2 se nachází ve 3 patře. Prostor je vhodný jako kancelář, sídlo firmy, není zde přívod vody není vhodné pro kadeřnictví, salón atd. Neplatíte provizi a budete jednat přímo se zástupcem majitele nemovitosti. Prohlídky denně po dohodě. Kancelář je volná v půlce měsíce října. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

19 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 6
Prodej 2+kk, Perucká, Praha - Vinohrady

Prodej 2+kk, Perucká, Praha - Vinohrady

Praha

Nabízíme Vám prodej ubytovací jednotky v rezidenčním projektu, který se nachází v městské části Vinohrady. 2+kk, 45m2. Projekt nabízí cenově dostupné bydlení s jedinečnými výhledy jen pár kroků od parku Grébovka. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí. Tento projekt nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří sní o dostupném bydlení v luxusní pražské lokalitě. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Čtyři budovy po rozsáhlé rekonstrukci nabídnou 205 ubytovacích jednotek. V případě zájmu volejte ještě dnes o jednotky je velice velký zájem. Prohlídky denně, vždy o dohodě. Nehradíte provizi a budete jednat přímo se zástupcem majitele jednotky. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme na jednotku vhodného nájemníka. Vše o dohodě.

4 983 000 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 3 měsíci 7
Prodej bytu 1+kk, Praha - Vinohrady

Prodej bytu 1+kk, Praha - Vinohrady

Praha

Nabízíme Vám prodej ubytovací jednotky v rezidenčním projektu, který se nachází v městské části Vinohrady. 1+kk, 26m2, 1/13NP. Projekt nabízí cenově dostupné bydlení s jedinečnými výhledy jen pár kroků od parku Grébovka. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí. Tento projekt nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří sní o dostupném bydlení v luxusní pražské lokalitě. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Čtyři budovy po rozsáhlé rekonstrukci nabídnou 205 ubytovacích jednotek. V případě zájmu volejte ještě dnes o jednotky je velice velký zájem. Prohlídky denně, vždy o dohodě. Nehradíte provizi a budete jednat přímo se zástupcem majitele jednotky. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme na jednotku vhodného nájemníka. Vše o dohodě. Dokončení 2021.

2 983 000 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 3 měsíci 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V DALŠÍCH MĚSTECH ČR

reality Praha | Brno | Ostrava | Plzeň | Olomouc
Hradec Králové | Zlín | Karlovy Vary

-->