Bydlení v Praze nabídne veškeré moderní standardy a spoustu zeleně

Už jste někdy přemýšleli o tom, kde byste se chtěli usadit? Založit rodinu, odstartovat kariéru a poté také v klidu zestárnout? Je jasné, že naše metropole je nejvyšší kartou z těch, které si dnes můžete vybrat. Praha má to, co v okresních centrech nenajdete, ať už jde o perfektní občanskou vybavenost nebo rozmanitost sítě MHD.

Bydlení v Praze nabídne veškeré moderní standardy a spoustu zeleně

Foto: navackove.cz

Je to i velmi pestrá nabídka pracovních příležitostí, která v podobném rozhodování hraje hlavní roli. Žižkov je místem, co se v příštích letech hodně promění, čeká jej velká modernizace. A nabízí se otázka, proč nebýt i s rodinou u toho a neprožít všechno opravdu zblízka?

Na výběr jsou různé dispozice

Chcete žít delší dobu ve dvou a stačí vám relativně menší výměra bytu nebo se chystáte založit rodinu a je tedy prioritou více místa pro život?  Vybrat si můžete z několika různých dispozic, jako je například 1+kk s výměrou necelých 32 metrů čtverečních nebo 5+kk, kde se nabízí více než sto metrů životního prostoru a bonusem je i velký balkon.

Další byty disponují terasou, přízemní jednotky pak zaujmou předzahrádkou, na které můžete pěstovat levandule nebo růže. Pokud jste si naši metropoli oblíbili už během studií, je koupě bytu na Praze 3 velmi zajímavou volbou, nad kterou je vhodné se trochu zamyslet. Velkým plus je nízkoenergetický standard, kategorie B zjednodušeně řečeno znamená nízké náklady v zimním období. A vzhledem k dnešním cenám za energie je to rozhodně dobrá zpráva.

Okolní zeleň si každý zamiluje

Pokud vás baví parky a zelené plochy, jste v největším z českých měst vřele vítáni. V okolí nového bytu je hned několik parků, do kterých můžete chodit třeba i každý den. Nejsou to jen Židovské pece, ale například i parky jako Parukářka nebo Sad Třešňovka, s nimiž si užijete svou tradiční odpolední chvilku oddechu a rozjímání.

Přehled všech článků

Archiv článků

02. 05. 23 Vilapark Klamovka – Bydlení bez kompromisů mezi městem a přírodou

27. 04. 23 Bydlení v Praze nabídne veškeré moderní standardy a spoustu zeleně

27. 03. 23 Prostředí plné zeleně, i tak se dají nazvat pražské Malešice

24. 03. 23 Koupě bytu na pražském Žižkově je výhodnou investicí

Hledáte si byt v Praze na trvalé bydlení nebo zvažujete navštívit hlavní město České republiky jen na pár dní za účelem dovolené? Pokud ano, jste na správném místě. Širokou nabídku ubytování naleznete na stránce katalog ubytování - Praha. Na výběr máte rodinné hotely, pražské penziony, luxusní apartmány i cenovo dostupné ubytování, vhodné pro méně náročné klienty. Praha Vás nikdy nezklame, vždy má co nabídnout, bohaté historické památky, doprovodný program, výborné pivo a gastronomii na nejvyšší úrovni. Stověžatá Praha čeká na Vaši návštěvu.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Objevte kouzlo bydlení v Britské čtvrti - moderní byty blízko metra. Prohlédněte si nabídku bytů zde!

-->