Koupě bytu na pražském Žižkově je výhodnou investicí

Praha je velmi atraktivní lokalitou, ve které neustále vznikají nové bytové projekty. Pokud chcete investovat do některé z pražských nemovitostí nebo změnit svou stávající adresu, doporučujeme vám podívat se na nabídku bytů na pražském Žižkově. Vysokými standardy, které splňují, budete příjemně překvapeni.

Koupě bytu na pražském Žižkově je výhodnou investicí

Foto: bytyuparku.navackove.cz

Pražský Žižkov je atraktivní

Velmi atraktivně se jeví koupě bytu na Žižkově hned z několika důvodů. Tato pražská čtvrť se stává stále žádanější, a to díky probíhající přestavbě bývalého nákladového nádraží. Z tohoto prostoru se má totiž stát prosperující městská čtvrť, která bude disponovat nejenom novými byty, ale její součástí budou i parky, veřejná prostranství a také stezky pro chodce i cyklisty.

 

Byty u parku jsou k prodeji a připraveny k nastěhování

Atraktivní byty pro všechny jsou na pražském Žižkově dostupné již nyní, a to díky rezidenčnímu projekty Byty u parku. Ten se nachází nedaleko parku Židovské pece a svým rezidentům nabízí blízkost přírody, ticho, klid, dostatek soukromí i pravidelné tramvajové i autobusové spoje. Přestože projekt je již dostavěný a byty připraveny k nastěhování, stále jich pár zbývá k prodeji.

 

Informace o nově vzniklých bytech na pražském Žižkově

V rámci projektu Byty u parku vzniklo celkem 272 nových bytů a 2 ateliéry. Byty se nacházejí v celkem 11 bytových domech, jenž mají maximálně 6 podlaží. Tím je docíleno toho, že domy krásně zapadnou do okolní zástavby. Ke každému bytu náleží buď balkon, terasa nebo zahrada.

 

Projekt Byty u parku je skvělou investicí, ale i vhodným místem pro život. Díky klidné lokalitě je vyhovující i pro rodiny s dětmi. Protože celý rezidenční projekt je velmi moderní, jedná se o bydlení ve velmi atraktivním prostředí.

Přehled všech článků

Archiv článků

02. 05. 23 Vilapark Klamovka – Bydlení bez kompromisů mezi městem a přírodou

27. 04. 23 Bydlení v Praze nabídne veškeré moderní standardy a spoustu zeleně

27. 03. 23 Prostředí plné zeleně, i tak se dají nazvat pražské Malešice

24. 03. 23 Koupě bytu na pražském Žižkově je výhodnou investicí

Hledáte si byt v Praze na trvalé bydlení nebo zvažujete navštívit hlavní město České republiky jen na pár dní za účelem dovolené? Pokud ano, jste na správném místě. Širokou nabídku ubytování naleznete na stránce katalog ubytování - Praha. Na výběr máte rodinné hotely, pražské penziony, luxusní apartmány i cenovo dostupné ubytování, vhodné pro méně náročné klienty. Praha Vás nikdy nezklame, vždy má co nabídnout, bohaté historické památky, doprovodný program, výborné pivo a gastronomii na nejvyšší úrovni. Stověžatá Praha čeká na Vaši návštěvu.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Objevte kouzlo bydlení v Britské čtvrti - moderní byty blízko metra. Prohlédněte si nabídku bytů zde!

-->