Prostředí plné zeleně, i tak se dají nazvat pražské Malešice

V české metropoli rozhodně nechybí příroda, to vědí nejen turisté, ale i starousedlíci, kteří pozorovali změny v posledních letech. Praha má spoustu výhod, co neuvidíme v okresních centrech. Je to hlavně dopravní obslužnost a kulturní vyžití, které tu jsou nejdůležitějšími položkami ze všech.

Prostředí plné zeleně, i tak se dají nazvat pražské Malešice

Foto: malesickyhaj.cz

A co pestrá nabídka pracovních příležitostí? Samozřejmě, i ta je v našem hlavním městě k dispozici. Chcete se tu usadit, založit rodinu a nakonec zestárnout? Investice do nemovitostí je vždy dlouhodobá a jednou se hodí i vašim dětem. Budou mít svůj startovací byt bez hypotéky, což je vlastně i dnes velká výhra, že?

Západoevropské velkoměsto se představuje

Vždycky jste chtěli žít v Praze? Máte takový sen už od studií? Není divu, jde o město, ve kterém se plní sny. V této části našeho hlavního města je mimo jiné botanická zahrada, ale i několik parků, kde si užijete každé odpoledne svou chvilku klidu. Židovské pece nebo Malešický les lákají návštěvníky k procházkám, nechybí ale ani klíčová občanská vybavenost.

Byty na Praze 10 mají strategickou polohu, v docházkové vzdálenosti jsou školy, školky, možnosti nákupu, stejně jako společenské zábavy. Je nejvyšší čas k rozhodnutí, protože v nabídce už zbývá jen několik málo bytů k výběru. Proč se nezačít starat o své vlastní bydlení už dnes? Vhodná doba je totiž vždy, bez ohledu na ekonomický cyklus.

Lokalita, která je vhodná pro rodinný život

Malešice jsou místem, které nabídne dětská hřiště, útulné restaurace a zázemí pro sport a další volnočasové aktivity. Sečteno a podtrženo, mladým rodinám se takové prostředí bude líbit a najdou zde svůj nový domov. A pokud jde o cestování, zastávka autobusu je v docházkové vzdálenosti a za krátkou chvíli se můžete dostat na stanici metra.

Přehled všech článků

Archiv článků

02. 05. 23 Vilapark Klamovka – Bydlení bez kompromisů mezi městem a přírodou

27. 04. 23 Bydlení v Praze nabídne veškeré moderní standardy a spoustu zeleně

27. 03. 23 Prostředí plné zeleně, i tak se dají nazvat pražské Malešice

24. 03. 23 Koupě bytu na pražském Žižkově je výhodnou investicí

Hledáte si byt v Praze na trvalé bydlení nebo zvažujete navštívit hlavní město České republiky jen na pár dní za účelem dovolené? Pokud ano, jste na správném místě. Širokou nabídku ubytování naleznete na stránce katalog ubytování - Praha. Na výběr máte rodinné hotely, pražské penziony, luxusní apartmány i cenovo dostupné ubytování, vhodné pro méně náročné klienty. Praha Vás nikdy nezklame, vždy má co nabídnout, bohaté historické památky, doprovodný program, výborné pivo a gastronomii na nejvyšší úrovni. Stověžatá Praha čeká na Vaši návštěvu.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Objevte kouzlo bydlení v Britské čtvrti - moderní byty blízko metra. Prohlédněte si nabídku bytů zde!

-->