Byty, 3+kk na prodej, Praha 2

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha -Vinohrady

Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha -Vinohrady

Vinohrady, Praha

Newly emerging apartment in a completely renovated house, 3 + kk, 76 m2 with a luxury loggia on the 5th floor with an elevator, with a garage, cellar. Character of duplex living, apartment in the center of Prague with a view of the Prague skyline. Near the metro station and I.P.Pavlova square. Vineyards, romantic nooks, theaters, cafes. Also a great investment. Parking space, elevator of course. I fully recommend. Nově vznikající byt v celkově zrekonstruovaném domě, 3+kk, 76 m2 s luxusní lodžií v 5. podlaží s výtahem, s garážovým stáním, sklepem. Charakter mezonetového bydlení, byt v centru Prahy s výhledem na panorama Prahy. Poblíž stanice metra a náměstí I.P.Pavlova. Vinohrady, romantická zákoutí, divadla, kavárny. Také výborná investice. Parkovací stání, výtah samozřejmostí. Plně doporučuji. (č. 603 leg)

9 462 000 Kč

Stav: Novostavba

před 5 měsíci 7
Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 3+kk, 76 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

The most beautiful apartments and housing in Prague can be found in Royal Vinohrady. Flat 3 + kk, 76 m2, Loft. The apartment not only has a beautiful view of Prague and is situated to the east, but everything in the palm of your hand: theaters, romantic nooks, cafes. Great investment! Garage, cellar, glazed loggia./// Nejkrásnější byty a bydlení v Praze najdete na královských Vinohradech. Byt 3+kk, 76 m2, Loft. Byt nejenže má krásný výhled na Prahu a je situován na východ, ale vše jako na dlani: divadla, romantická zákoutí, kavárny. Výborná investice! Garážové stání, sklep, prosklená lodžie.

9 495 250 Kč

Stav: Novostavba

před 6 měsíci 8
Prodej bytu 3+kk, 108 m², Praha, ul. Chodská

Prodej bytu 3+kk, 108 m², Praha, ul. Chodská

Vinohrady, Praha

Nabízíme k prodeji světlý podkrovní byt v atraktivní a žádané lokalitě Královských Vinohrad ve vysokém standardu provedení. Byt se nachází v 5. NP cihlového domu z roku 1930. Smysl pro každý detail a úroveň zpracování za pomoci designérů renomované newyorské společnosti German Design Center vystihuje jedinečnost této nemovitosti. Interiér bytu tvoří obývací prostor s kuchyňskou linkou, ateliérová okna situovaná na západní stranu s nádherným výhledem na Prahu, dva pokoje, jeden s vestavěnou šatnou, koupelna a samostatná toaleta. Možnost umístění klimatizace na střechu domu. Za domem se nachází zahrada, kterou mohou využívat pouze obyvatelé domu. Výjimečná a klidná lokalita, která Vám přinese zaručeně pocit domova. Zajistíme nejvýhodnější financování této nemovitosti. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

14 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 14
Prodej bytu 3+kk, 69 m², Praha 2 - Nové Město

Prodej bytu 3+kk, 69 m², Praha 2 - Nové Město

Vinohrady, Praha

Loft apartment, oriented W / E, 3+kk elevator, 69 m2, meets absolutely everything one expects from living in an exclusive location Vinohrady. Beautiful views of Prague, close to both culture and work, public transport, but also romantic walks in the corners of Prague. Every year, 20,000 flats are missing in Prague. Loft apartments are very unique, they are jewelry in the domestic real estate market. The apartment is also suitable as an investment. Living in Prague means living better. Contact me and I will help you make this gem yours.(No 611). Loftový byt, směrovaný Z/V, 3+kk, výtah, 69 m2, splňuje absolutně vše, co člověk očekává od bydlení v exkluzivní lokalitě Vinohrad. Nádherný výhled na Prahu, blízko jak za kulturou, tak prací, městskou dopravou, ale i romantické procházky v zákoutích Prahy. V Praze každý rok chybí 20 000 bytů. Loftové byty jsou velice ojedinělé, jde o šperky v tuzemském realitním trhu. Byt je vhodný také jako investice. Bydlet v Praze znamená žít lépe.

7 987 030 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 9
Prodej bytu 3+kk, 70 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 3+kk, 70 m², Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

One of the few lofts you will discover in Prague. Excellent location in the center of Prague, Vinohrady. Just a few steps everywhere: theaters, services, offices, shops, but also the romance of Prague. Do not forget that Lofts are the most popular apartments not only for housing, but also as an investment. Every year, 20,000 flats are missing in Prague. Stay! Invest! Live! Prague is here for you. (No. 603) Jeden z mála loftů, které v Praze objevíte. Výborná poloha v centru Prahy, Vinohrady. Všude jen pár kroků: divadla, služby, úřady, obchody, ale i romantika Prahy. Nezapomínejte, že Lofty jsou nejžádanější byty nejen k bydlení, ale i jako investice. V Praze chybí každý rok 20 000 bytů. Bydlete! Investujte! Žijte! Praha je zde pro vás. (č. 603)

8 736 250 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 6

Doporučené realitní kanceláře

-->