Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Hlavní město Praha

Změnit zadání Počet inzerátů: 86
Pronájem, obchodní prostory, Praha 4 - Chodov

Pronájem, obchodní prostory, Praha 4 - Chodov

Chodov, Praha

Exkluzivně nabízíme pronájem velmi zajímavých nebytových prostor k různému využití s možností parkování v blízkosti OC Chodov. Jedná se o prosvětlenou halu 177 m2 a jednu větší místnost 64 m2. Halu majitel v současné době vyklízí. V objektu jsou k pronájmu další malé kancelářské prostory. Doporučujeme prohlídku.

53 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 18
Pronájem, kancelářské prostory, 158 m2, Praha 2 - Nové Město

Pronájem, kancelářské prostory, 158 m2, Praha 2 - Nové Město

Nové Město, Praha

Nabízíme pronájem reprezentativních kancelářských prostor o celkové ploše 158 m2. Nachází se v tiché ulici Malá Štěpánská, Praha 2 - Nové Město. V blízkosti - Václavské náměstí, Karlovo náměstí a I. P. Pavlova. 2. patro s výtahem. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem. Prostory skýtají maximální pohodlí. K dispozici je 5 místností - kanceláří, větší a menší kuchyně, 2x WC, sprchový kout, chodba, šatna, vestavěné skříně, v zasedací místnosti stůl se židlemi. Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Pro bližší informace a domluvení prohlídky volejte RK. K dispozici ihned.

40 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 27
Pronájem, kancelářské prostory, 59 m2, Praha 5 - Stodůlky

Pronájem, kancelářské prostory, 59 m2, Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha

Pronájem kancelářských prostor o ploše 58,73 m2 v nově zrekonstruovaném obchodně administrativním centru Velká Ohrada. Prostory právě prochází totální rekonstrukcí a budou tedy ve stavu novostavby. Otevření první administrativní části centra proběhlo v červnu 2017. K dispozici jsou ještě jednotky různých výměr 58.73 m2, 76,5 m2, 81,22m2 a 128,43m2, celková plocha kanceláří 5 500 m2. Startovací nájemné 168 Kč/m2/měs na první 3 měsíce. poplatek za správu 50 Kč/ měs, zálohy na energie 35 Kč/měs.Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel.

193 Kč za m2/měsíc

Stav: Novostavba

před 3 dny 11
Pronájem, kancelářské prostory, Praha 4 - Chodov

Pronájem, kancelářské prostory, Praha 4 - Chodov

Chodov, Praha

Exkluzivně nabízíme k pronájmu dvě kanceláře 12 m2 a 13 m2 s klimatizací a s možností využití dalších prostor v objektu. Kanceláře je možné pronajmout i samostatně. Doporučuji prohlídku.

6 750 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 dny 13
Pronájem, kancelář, 18 m2, Praha 9 - Horní Počernice

Pronájem, kancelář, 18 m2, Praha 9 - Horní Počernice

Horní Počernice, Praha

Pronájem kanceláře 18 m2 ve 3. NP moderní budovy. Dispozice: sklad a sociální zázemí. Parkování je možné v areálu, který je střežen a přístup do něj je možný 24 hodin denně. Velmi dobrá dopravní dostupnost - zastávka autobusu před areálem, metro Černý most cca 10 minut autobusem. K dispozici v září 2019. Více informací v RK.

3 580 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 dny 4
Pronájem, fotoateliér, 111 m2, Praha - Hostivař

Pronájem, fotoateliér, 111 m2, Praha - Hostivař

Hostivař, Praha

Nabízíme k pronájmu fotoateliér v Praze Hostivaři. Areál Filmových ateliérů Barrandov, celý oplocený, hlídaný, parkování v objektu po dohodě s majitelem, nebo na ulici, zastávka MHD přímo u vjezdu do areálu. Součástí pronájmu je samotný ateliér, dvě technické místnosti a společné sociální zařízení, sprcha a kuchyňka. Ateliér je ve druhém podlaží, bez výtahu. Stravování je možné v restauraci, která je přímo v objektu. Další poplatky ve výši 7741,-Kč + el. energie dle elektroměru.

18 222 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Pronájem, kanceláře, 209 m², Praha, ul. Jeremenkova

Pronájem, kanceláře, 209 m², Praha, ul. Jeremenkova

Podolí, Praha

Pronájem exklusivně zařízeného prostoru v novostavbě multifunkční budovy o celkové ploše 209 m², na Pankráci, ulice Jeremenkova. Prostor je koncipovaný se vstupní recepcí, čtyřmi kancelářemi, kuchyňkou, skladem, sprchou a dámské + pánské toalety. Dispozici lze libovolně měnit. Bezbariérový vstup přímo z ulice. Dále možnost pronájmu dvou parkovacích stání přímo v domě. Ostatní obchodní prostory zaměřeny na firmy zabývající se vybavením interiérů, což generuje zajímavé portfolio klientů. Lokalita prezentující se residenční vilovou čtvrtí a v blízkosti office centry Budějovická a Pankrác. Dopravní dostupnost BUS, metro tramvaj. Bližší informace u makléře.

182 Kč za m2/měsíc

Stav: Novostavba

před 6 dny 23
Pronájem, kancelářské prostory, 95 m2, Praha 4

Pronájem, kancelářské prostory, 95 m2, Praha 4

Nusle, Praha

Pronájem nebytových prostor v novostavbě vhodné na kanceláře, kosmetiku, služby nebo atelier. Plocha 95 m2 je rozdělena skleněnou stěnou, a tím vytváří 3 oddělené prostory. K dispozici je kuchyňka, toaleta a sprchový kout. K prostoru přináleží sklep. Vchod je z předzahrádky. Rozvod počítačové sítě. Jedná se o velmi žádanou lokalitu u metra Pražského povstání, parkování u objektu. Nájem 30.000,- Kč/měsíčně + poplatky 4.000,- Kč, elektřina se převádí na nájemce. K dispozici ihned, doporučujeme prohlídku.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 7
Pronájem, kancelářské prostory, 217 m², Praha - Hlubočepy

Pronájem, kancelářské prostory, 217 m², Praha - Hlubočepy

Hlubočepy, Praha

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v prvorepublikové vile v pražských Hlubočepích. K jedné z horních kanceláří patří terasa o rozloze 77 m² skýtající nádherný výhled na Prahu a Vltavu. Samotná kancelář je ze dvou stran prosklená a má podlahovou plochu 32 m², další místnosti mají rozměry 43 m², 30 m², 25 m². Koupelna s vanou a toaleta je umístěna ve druhém patře hned vedle kanceláře. Kromě ní může nájemce používat i společné prostory vily, tedy kuchyni, společenskou místnost, recepci, halu, zahradní altánek s grilem a vnitřní bazén. Součástí nájmu je i možnost parkovat auta na pozemku, parkování na ulici je zde bezproblémové. Uvedená cena pronájmu je konečná, včetně všech poplatků a plateb za energie. Neváhejte se na mě obrátit s žádostí o prohlídku.

110 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 21
Pronájem, kancelář, 109 m², Praha - Hlubočepy

Pronájem, kancelář, 109 m², Praha - Hlubočepy

Hlubočepy, Praha

Nabízíme k pronájmu kancelář v prvorepublikové vile v pražských Hlubočepích. Nachází se ve druhém patře a náleží k ní terasa o rozloze 77 m² skýtající nádherný výhled na Prahu a Vltavu. Samotná kancelář je ze dvou stran prosklená a má podlahovou plochu 32 m². Koupelna s vanou a toaleta je umístěna ve druhém patře hned vedle kanceláře. Kromě ní může nájemce používat i společné prostory vily, tedy kuchyni, společenskou místnost, recepci, halu, zahradní altánek s grilem a vnitřní bazén. Součástí nájmu je i možnost parkovat auto na pozemku, parkování na ulici je zde ale bezproblémové. Uvedená cena pronájmu je konečná, včetně všech poplatků a plateb za energie. V tomto jedinečném domě je možné pronajmout celé poslední patro vily. Neváhejte se na mě obrátit s žádostí o prohlídku.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 17

Doporučené realitní kanceláře

-->