Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Hlavní město Praha

Změnit zadání Počet inzerátů: 107
Pronájem, kanceláře, 209 m², Praha, ul. Jeremenkova

Pronájem, kanceláře, 209 m², Praha, ul. Jeremenkova

Podolí, Praha

Pronájem exklusivně zařízeného prostoru v novostavbě multifunkční budovy o celkové ploše 209 m², na Pankráci, ulice Jeremenkova. Prostor je koncipovaný se vstupní recepcí, čtyřmi kancelářemi, kuchyňkou, skladem, sprchou a dámské + pánské toalety. Dispozici lze libovolně měnit. Bezbariérový vstup přímo z ulice. Dále možnost pronájmu dvou parkovacích stání přímo v domě. Ostatní obchodní prostory zaměřeny na firmy zabývající se vybavením interiérů, což generuje zajímavé portfolio klientů. Lokalita prezentující se residenční vilovou čtvrtí a v blízkosti office centry Budějovická a Pankrác. Dopravní dostupnost BUS, metro tramvaj. Bližší informace u makléře.

38 000 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 3 dny 23
Pronájem, kanceláře, 60 m2, Praha 6 - Vokovice

Pronájem, kanceláře, 60 m2, Praha 6 - Vokovice

Vokovice, Praha

Pronájem kancelářských prostor o podlahové ploše 60 m2 v pražských Vokovicích. Jedná se o dvě navzájem propojené a uzamykatelné místnosti v nebytovém prostoru, kde jsou další dvě kanceláře, které jsou již obsazené. V prostorách je sdílená společná kuchyně. Po dohodě je v případě potřeby možné využívat další zasedací místnost. Stávající vybavení je možné zachovat nebo odstranit. Volné ihned. Více informací u makléře.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 10
Pronájem, kanceláře, 100 m2, Praha 1 - Nové Město

Pronájem, kanceláře, 100 m2, Praha 1 - Nové Město

Nové Město, Praha

Nabízíme Vám k pronájmu tiché kancelářské prostory 100 m2 v samém centru Prahy u Václavského náměstí. Jedná se o kanceláře v rámci jednoho patra budovy s možností stavebních úprav. Kancelář je situovaná do dvora. Rolety, koberec, bez zařízení, s klimatizací. Dobrý přístup od výtahu. K dispozici je telefonní linka a internet. Volné od září 2019. Možnost částečného vybavení nábytkem. Prostor nyní slouží jako jazyková škola. Neplatíte provizi RK!!! Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

30 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 10
Pronájem, kanceláře, 291 m2, Praha 1 - Nové Město

Pronájem, kanceláře, 291 m2, Praha 1 - Nové Město

Nové Město, Praha

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory 291 m2 v samém centru Prahy u Václavského náměstí. Jedná se o kanceláře v rámci jednoho patra budovy s možností stavebních úprav. Dobrý přístup od výtahu. Podkrovní kancelář s terasou. Variabilní prostor s klimatizací. K dispozici telefonní linka a internet. Volné od září 2019. Možnost částečného vybavení kanceláří nábytkem. Prostor nyní slouží jako jazyková škola. Neplatíte provizi RK!!! Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

77 560 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 11
Pronájem, kancelář, 24 m2, Praha 1 - Nové Město

Pronájem, kancelář, 24 m2, Praha 1 - Nové Město

Nové Město, Praha

Nabízíme k pronájmu světlou a tichou kancelář v samém centru Prahy u Václavského náměstí. Okna jsou situovaná do dvora. Dobrý přístup, nezařízená, klimatizace. V případě zájmu bude částečně doplněna nábytkem. K dispozici je telefonní linka a internet. V přízemí budovy recepce a ostraha. Nově zrekonstruované sociální zařízení. Vlastní kuchyňka na patře. Na metro A - Muzeum 3 minuty a na Můstek je to 5 minut chůze. Neplatíte provizi RK!! Doporučujeme prohlídku. Bližší informace u makléře.

8 467 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 7
Pronájem, kancelářské prostory, 66 m2, Praha 4 - Michle

Pronájem, kancelářské prostory, 66 m2, Praha 4 - Michle

Michle, Praha

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory ve 3 NP reprezentativního domu s výtahem, nacházející se v Pražské Michli, ul. Mendíků. Prostory o celkové výměře 66 m2 o rozložení do třech místností, toalety a umývárny, vybaveny kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, klimatizací, laminátové podlahy - dekor světlý dub. Místnosti jsou v bezvadném stavu, s velkými okny, které mají moderní rolety den a noc. Kanceláře jsou klimatizované s bezpečnostním systémem napojeným na PCO. Vytápění plynovým ústředním topením. 1 úklidová místnost. Ve sklepě je k dispozici v ceně malý sklad, s možností pronájmu dalších skladů. V ceně je také 1 parkovací místo na pozemku. Objekt má nízké provozní náklady - cca. 40 Kč Objekt má velmi dobrou dopravní dostupnost, nachází se v nově revitalizované Michli v blízkosti zastávek MHD a nájezdu na D1.

16 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 6
Pronájem, kanceláře, 32 m2, Praha 4 - Zelený Pruh

Pronájem, kanceláře, 32 m2, Praha 4 - Zelený Pruh

Modřany, Praha

Pronájem kanceláře o podlahové ploše 32 m2 na Praze 4 na Zeleném Pruhu. Kancelář se nachází ve 3.NP, na patře je kuchyňka, WC a sprcha. V budově je nákladní výtah. Prostory se nachází v oploceném areálu.

200 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 5 dny 9
Pronájem, kancelářské prostory, Praha 9 - Horní Počernice

Pronájem, kancelářské prostory, Praha 9 - Horní Počernice

Horní Počernice, Praha

Pronájem kanceláří v administrativní budově se sklady. K dispozici jsou tyto kanceláře: 25,7 m2, 4 NP. Možnost pronájmu dalších skladových prostor. Prostory jsou suché, vytápěné, v celé budově EPS a EZS s napojením na pult centrální ochrany s okamžitým výjezdem zásahu. Fyzická ostraha 24h/denně. Vytápění plynové – ústřední, žaluzie v oknech. Telefonní linky a internet (ADSL nebo wi-fi) k dispozici. Provoz v areálu je možný 24 hodin denně, 7dní v týdnu. Parkování celodenní na oploceném parkovišti u vjezdu do areálu za poplatek 700,-Kč/1auto/měs. Parkoviště pro návštěvy – vedle vrátnice bezplatně. Zastávka MHD (dojezd 10min. od metra Černý Most) je vzdálena 5min.pěšky. BUS 221, 273, 220. Dobré napojení na dálniční sítě. Dálnice R10 na Mladou Boleslav vzdálena cca 500m a dobré napojení na D8, D11 a MO. Neplatíte provizi.

150 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 14
Pronájem, kanceláře, 348 m2, Praha 1 - Nové Město

Pronájem, kanceláře, 348 m2, Praha 1 - Nové Město

Nové Město, Praha

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory 348 m2 v samém centru Prahy u Václavského náměstí. Jedná se o celé patro budovy s dispozicí několika kanceláří. Dobrý přístup od výtahu. Podkrovní kancelář s terasou. Variabilní prostor s klimatizací. Volné od září 2019. Po domluvě s majitelem možnost stavebních úprav, případně částečné vybavení kanceláří nábytkem. Prostor nyní slouží jako jazyková škola. Neplatíte provizi RK!!! Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

110 262 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 18
Pronájem, kanceláře, 125 m2, Praha 10 - Vinohrady

Pronájem, kanceláře, 125 m2, Praha 10 - Vinohrady

Vinohrady, Praha

Nabízíme k pronájmu byt 4 + kk, na pražských Vinohradech, v blízkosti muzea Karla Čapka, používaný jako reprezentační kancelářské prostory. Nachází se ve velké vile s okrasnou zahradou a samostatným parkovacím místem přímo na pozemku. Situovaný na všechny světové strany, světlý, právě probíhá rekonstrukce po předchozích nájemnících. Součástí prostory je vstupní hala, tři pokoje, dva se samostatným vchodem, plně vybavená kuchyň s linkou, spíž, skladovací prostory - vestavné skříně, koupelna a WC. Prostora má samostatný vchod jištěný alarmem. V případě potřeby a po dohodě s majitelem je možné využít i jako byt s podnikáním. Vhodné pro AK, poradenskou firmu apod. Informace k poplatkům za elektřinu, vodu, plyn a jistiny u makléře. Kanceláře - byt bude připraven k pronájmu od září 2019, ale prohlídky jsou možné po dohodě s RK.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11

Doporučené realitní kanceláře