Pozemky komerční pozemky na prodej Hlavní město Praha

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, stavební pozemek 5926 m2, Praha 5 - Stodůlky

Prodej, stavební pozemek 5926 m2, Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha

Prodej rovinatého pozemku o výměře 5926 m2, dle platného regulativu pro tuto lokalitu k umístění objektu výroby a služeb všeho druhu se služebními byty, skladů a skladovacích ploch s nerušícím provozem, obchodní objekt s celkovou hrubou podlažní plochou nepřevyšující 300 m2, administrativní zařízení, ambulantní zdravotnická zařízení, školská a ostatní vzdělávací zařízení, zařízení pro výzkum a objekty technické infrastruktury. Velmi vyhledávaná oblast v přímém sousedství Rozvadovské spojky. Lze přikoupit sousední parcelu v přímé návaznosti na komunikaci. Parcela navazuje na zastavěné pozemky s kancelářskými a obchodními budovami. Zástavba rodinných domů naproti parcele zajišťuje klidné prostředí. IS: Elektřina u pozemku, voda, kanalizace a plyn 130 m od hranice pozemku. Lukrativní lokalita s vynikající dopravní dostupností automobilem či MHD, na vjezdu do ulice je restaurace a autobusová zastávka.

42 667 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 13
Prodej, provozní plocha, 2746 m2, Praha 10 - Hostivař

Prodej, provozní plocha, 2746 m2, Praha 10 - Hostivař

Hostivař, Praha

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi soubor pozemků o celkové výměře 2.746 m2, nacházející se v Hostivařské průmyslové zóně. V ÚP jsou tyto pozemky vedeny jako plochy pro umístění výroby a služeb všeho druhu, sklady, skladovací a distribuční plochy (VS), Součástí souboru pozemků je také příjezdová cesta. Přes pozemek je vedena pouze veřejná kanalizace, vodovodní přípojka, elektřina a teplovod jsou v přímém dosahu pozemku. Pozemky jsou kompletně oploceny. Bezproblémový příjezd pro osobní a nákladní vozy, vč. kamionové dopravy. Pozemek je vhodný pro zástavbu skladovou či výrobní halou o zastavěné ploše až 1.600 m2 bez omezení výškovými limity. Doporučuji prohlídku nemovitosti.

29 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 12
Prodej, komerční pozemek, 12.423 m2, Praha, ul. Armády

Prodej, komerční pozemek, 12.423 m2, Praha, ul. Armády

Stodůlky, Praha

Rozlehlý pozemek v zabydlené čtvrti Praha - Stodůlky ke komerčnímu využití - výstavbě sportovně zábavního centra + hotel (až 20% plochy), možnost stavby bazénu nebo aquaparku. Je vytvořena studie - dle fotografií. Vhodná investice, v tomto místě podobné centrum chybí. Nejbližší okolí je nově obydleno v nových nadstandardních bytových domech, vzniká tak velký potenciál budoucího sportovního centra. Hned vedle pozemku je stanice metra - Hůrka. Snadný příjezd autem z centra Prahy a z Pražského okruhu. Pro více informací kontaktujte makléře.

83 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 10

Doporučené realitní kanceláře

-->