Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Hlavní město Praha

Nejnovější inzeráty
Prodej, nájemný dům, 1130 m2, Praha - Braník

Prodej, nájemný dům, 1130 m2, Praha - Braník

Braník, Praha

Prodej nemovitosti na prestižní adrese Jiráskova čtvrť v rezidenční vilové zástavbě s velkorysým pozemkem o celkové ploše 1130 m2. Dle platného ÚP nabízí parcela možnost 30% zástavby, která není aktuálně vyčerpána. Dům byl postaven v 70. letech dle projektu Ing. arch. Heindla s podlahovou plochou 215 m2 ve 3 plnohodnotných podlaží, včetně garáže. Stávající konstrukce je zděná s panelovými stropy, v dobrém stavebním stavu. K dispozici veškeré IS. Na rekonstrukci domu je již vypracovaná projektová dokumentace s možnou nástavbou 4NP a přístavbou zahradního domku s plánovanou celkovou užitnou plochou 510 m2, které jsou součástí prodeje. Nemovitost je situována v zaslepení ulice, navazující na lesík, kterým lze projít do staré části Braníka, na hraně nejvyššího místa lokality, poskytující fantastický výhled do zeleně a na Barrandov. V domě jsou již dokončeny hrubé stavební práce, které vybízí k další realizaci dle případné vizualizace. Ideální příležitost pro bydlení. Více info v RK.

19 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 22
Prodej, komerční prostor 350 m2 , Řepy, Praha 6

Prodej, komerční prostor 350 m2 , Řepy, Praha 6

Řepy, Praha

Prodej prostoru k vybudování bytových jednotek, žádaná lokalita Řepy, kde je zájem o malometrážní byty, v současné době je zavedená prosperující restaurace, plocha 300m2 - možná rekolaudace na šest bytových jednotek. Bezproblémové parkování. Veškerá občanská obslužnost v místě. Bližší informace v RK.

10 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 21 hod. 7
Prodej, obchod a služby, Praha, ul. Za černým mostem

Prodej, obchod a služby, Praha, ul. Za černým mostem

Hloubětín, Praha

Nabízíme ke koupi nebytové prostory v přízemí bytového domu z roku 2005 na rohu ulic Lipnická a Za černým mostem. Dispozice - zádveří 2,27 m2, prodejna 45,42 m2, kancelář s kuchyňkou 33,36 m2, sklad 20,77 m2, sociální zázemí – koupelna s rohovou vanou 6,48 m2, WC 1,89 m2. Možnost všestranného využití jako prodejna, salón, studio, kancelář, ordinace či v kombinaci s bydlením. Doporučujeme prohlídku.

7 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 8
Prodej, nebytový prostor 1+1, 18,5 m2, Praha 4 - Točná

Prodej, nebytový prostor 1+1, 18,5 m2, Praha 4 - Točná

Točná, Praha

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi nebytový prostor. Jedná se o atypický prostor 1+1 koncipovaný jako mezonet. Vstupní předsíň, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Dále vstup do pokoje s možností umístění kuchyňské linky a schody do patra, kde je místnost připravena pro ložnici. Jedná se o menší, nicméně plně využitelný prostor s nízkou pořizovací hodnotou. Ideální jako startovní byt, či pro investiční záměr. Vhodné i ke komerčním účelům. Nízké měsíční náklady. Není zde možné nahlásit adresu trvalého bydliště. Bytový dům po rekonstrukci. Dobrá dostupnost MHD i občanská vybavenost.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 12
Prodej, nebytový prostor 1+1, 17 m2, Praha 4 - Točná

Prodej, nebytový prostor 1+1, 17 m2, Praha 4 - Točná

Točná, Praha

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi nebytový prostor. Jedná se o atypický prostor 1+1 koncipovaný jako mezonet. Vstupní předsíň, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Dále vstup do pokoje s možností umístění kuchyňské linky a schody do patra, kde je místnost připravena pro ložnici. Jedná se o menší, nicméně plně využitelný prostor s nízkou pořizovací hodnotou. Ideální jako startovní byt, či pro investiční záměr. Je možné využít i pro komerční účely. Nízké měsíční náklady. Není zde možné přihlásit adresu trvalého bydliště. Bytový dům po rekonstrukci. Dobrá dostupnost MHD i občanská vybavenost.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 10
Prodej, nebytový prostor, 25 m2, ul. Chudenická, Praha 10

Prodej, nebytový prostor, 25 m2, ul. Chudenická, Praha 10

Hostivař, Praha

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi nebytový prostor. Jedná se o jednu místost 19 m2 a oddělenou koupelnu s toaletou o 6 m2. Jedná se o menší, nicméně plně využitelný prostor s nízkou pořizovací hodnotou. Vzhledem k umístění v přízemí domu je tento prostor ideální i pro komerční účely. Nízké měsíční náklady. Není zde možné nahlásit adresu trvalého bydliště. Bytový dům po kompletní rekonstrukci. Dobrá dostupnost MHD i občanská vybavenost.

990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 11
Prodej, administrativní budova 9+2, 265 m2, Praha 5-Jinonice

Prodej, administrativní budova 9+2, 265 m2, Praha 5-Jinonice

Jinonice, Praha

Dovolujeme si Vám nabídnout samostatně stojící, třípatrovou administrativní budovu na Praze 5 - Jinonicích, ul. Butovická. Dům je po rekonstrukci z roku 2009. V 1. NP se nachází vstupní hala se vstupem do garáže a na zahradu, koupelna, WC, a dvě neprůchozí kanceláře. Ve 2. NP jsou 3 průchozí kanceláře, 1 neprůchozí kancelář a dále kuchyňský kout umístěný v chodbě, ze které je dále vstup na WC a do technické místnosti, kde je klimatizovaná serverovna. Ve 3. NP se nachází 3 neprůchozí kanceláře, kuchyň, WC, koupelna, technická místnost a hala. Kuchyně jsou částečně vybaveny spotřebiči, koupelny sprchovými kouty. V garáži mohou parkovat 2 osobní automobily. Příjezd k domu je po obecní komunikaci, dům je připojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a je zde výborná dostupnost na metro a autobus. Pro více informací kontaktujte RK.

17 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 22
Prodej, nebytový prostor, 4+kk, 95 m2, OV, Praha 6 Břevnov

Prodej, nebytový prostor, 4+kk, 95 m2, OV, Praha 6 Břevnov

Břevnov, Praha

Nabízíme k prodeji nebytový prostor 4+kk o CP 95 m2 v přízemí bytového domu na Praze 6 Břevnově. Jedná se o 4 prostorné místnosti, chodbu, kuchyňský kout a sociální zařízení včetně 4 toalet. Na vstupních dveřích a oknech jsou mříže. Vhodné pro kanceláře, sídlo firmy, nebo i obchod, vstup do jedné místnosti je možný i z ulice. Možnost navíc využívat sklad se samostatným vchodem, který je umístěn také v přízemí, naproti vstupu do nabízeného nebytového prostoru. Veškerá občanská vybavenost v okolí, bezproblémový příjezd i parkování. Nemovitost je možné financovat úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Více informací v RK.

6 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 16
Prodej, nebytové prostory, 84 m2, Praha 4 - Michle

Prodej, nebytové prostory, 84 m2, Praha 4 - Michle

Nusle, Praha

Nabízíme vám nebytové prostory, 84 m2, v 1.PP, které byly zkolaudovány na prostory pro relaxační a masážní centrum. Lze překolaudovar jako ateliér. Prostory byly využívány jako welness - masáže, vířivka a infrasauna. V nynější době je salón uzavřen a nabízí se k prodeji. Prostory jsou vhodné jako masážní salón, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikura a nebo jako prostory vhodné pro rehabilitace. Salón je vybavený. Je zde recepce a 3 místnosti a sociální zařízení. Veškerá občanská vybavenost v dosahu i dobrá dopravní dostupnost do centra města. K dispozici ihned. Hypotéku zařídíme.

4 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 17
Prodej, obchod a služby, 92 m2, Praha 1, ul. Krakovská

Prodej, obchod a služby, 92 m2, Praha 1, ul. Krakovská

Nové Město, Praha

Prodej, obchodní prostor, 92 m2 v přízemí zrekonstruovaného doma (podzim 2018) se vstupem s ulici v samém centru Prahy. Cena shell&core. Obchodní prostory se skládájí: prodejní plocha 60,3 m2, chodba 7,2 m2, sklad 3 m2, předsíň 6,9 m2, toalety 6,3 m2. Vstup z ul. Krakovska, k prostoru náleží parkovací stání v garáži. Dům je zrekonstruován pro funkci komerční, administrativní i bytovou. Ve sníženém přízemí může být umístěna kavárna, čajovna nebo menší obchod. Dům B je nově postavený objekt, ve kterém se nachází byty. Okna v historickém objektu z uliční fasády jsou špaletová, věrná replika stávajících oken včetně souvisejícího interiérového parapetu, vnější nebo vnitřní okno zaskleno tepelně izolačním dvojsklem. Tato lokalita je oblíbená především díky svému umístění, jelikož je obklopena historickým centrem s perfektní dopravní dostupnosti. Doporučuji. Zajistíme vám poradce v oblasti hypotečních úvěrů.

9 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4