Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Hlavní město Praha

Nejnovější inzeráty
Prodej, nájemní dům, Praha 9, ul. Českobrodská

Prodej, nájemní dům, Praha 9, ul. Českobrodská

Hrdlořezy, Praha

Nabízíme Vám na prodej nájemní dům, ve které se nachází 3 byty k pronájmu. Všechny byty jsou pronajaty, nájmeníci chtějí zůstat. Dům je o 2 NP. V přízemí se nachází prostorný byt 3+kk (83m2), ke kterému patří prádelna sklep, garáž a zahrada s terasou, dva byty 2+kk (43 m2) jsou umístěny v 2NP. Oba mají balkon s výhledem na zahradu, na západ. Celý dům je moderně zařízen ve světlém nadčasovém dekoru a v příjemném designu. Přestože se dům nachází u hlavní ulice, nabízí klidné bydlení s možností výletů a procházek do blízkého parku a okolí. Velimi dobrá dostupnost do obchodních center i na MHD. Úplná občasnká vybavenost. Doporučujeme prohlídku, financování rádi zajistíme.

14 500 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 3 dny 26
Prodej, hotel, 1124 m2, Praha 8 - Libeň

Prodej, hotel, 1124 m2, Praha 8 - Libeň

Libeň, Praha

Prodej zavedeného rodinného hotelu v Praze. Hotel nabízí 15 pokojů s kapacitou až 41 lůžek. Hotel je zařízen nábytkem z masivu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a klimatizaci . Hotelová restaurace nabízí možnost pořádání svateb, společenských či firemních akcí až pro 50 osob. Další předností je zastřešený bazén s protiproudem. Nespornou výhodou je vlastí zahrada s venkovní terasou. Videoprohlídku naleznete na : https://www.youtube.com/watch?v=adaK2xiQkC0&feature=youtu.be Více informací v RK. Zlevněno z původní ceny o čtyři miliony. Cena k jednání

56 260 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 41
Prodej, komerční objekt, 2137 m2, Praha 9 - Horní Počernice

Prodej, komerční objekt, 2137 m2, Praha 9 - Horní Počernice

Horní Počernice, Praha

Prode,j komerční objekt o výměře 2137 m2 se zpevněným štěrkovým povrchem a trávou. Na pozemku se nachází zděný dům s možností výstavby druhého podlaží, zastavěná plocha 51 m2. Vhodný jako kanceláře nebo bydlení, dispozice 2+1, podsklepený. Dále sklady 4x20 m plechové a výrobní hala 17x6 m s kanceláři, WC a plyn.topením, vhodná k nehlučné výrobě, z důvodu zasazení pozemku do územního plánu obce jako bytová zástavba, popřípadě jako sklady či zázemí dopravní firmy. Inženýrské sítě - elektřina 220/380, vodovod a zemní plyn. Dva septiky, v roce 2019 výstavba kanalizace. Rozměry pozemku jsou 24 m x 90 m a celý pozemek je oplocen. Bližší info u makléře. Příjezdová cesta asfaltová.

14 370 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 19
Prodej, nájemní dům, Praha - Nusle

Prodej, nájemní dům, Praha - Nusle

Nusle, Praha

Exkluzivně nabízíme prodej poloviny nájemního domu s 10 bytovými jednotkami, v krásné lokalitě, 5 min chůze od metra Pankrác. Ve zvýšeném přízemí se nachází 5 bytů, 4 z nich jsou momentálně sloučeny a tvoří 2 třípokojové byty. Dále je zde byt 1+1 o ploše 45 m2. Ve 2. patře 2 byty 1+1, 49 m2 a 45 m2. Ve 3. patře další 3 byty o dispozici 1+kk, 31 m2 a 2x 1+1, 49 m2 a 45 m2. Nad těmito byty se nachází půda (103 m2) vhodná pro přestavbu na mezonety. Ve sníženém přízemí je dílna 45 m2 a kancelář se zázemím 42 m2. Kancelář má okna do zahrady a podlahy jsou v úrovni terénu zahrady. Lze rekolaudovat na byt. Ve sloučených bytech a v kanceláři je vytápění plynovým kotlem, ve zbývajících bytech je topení WAW + bojlery. V domě jsou nové rozvody vody a odpady. Elektřina v mědi je v bytech v přízemí a v ostaních bytech v opředené mědi. V celém domě jsou plastová okna (pětikomorová s dvojskly). Součástí prodeje je 1/2 zahrady za domem, možnost vybudovat parkovací stání. Více informací u makléře.

33 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 13
Prodej, restaurace, 145 m2, Raichlova ul, Praha 5 - Stodůlky

Prodej, restaurace, 145 m2, Raichlova ul, Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha

Prodej zavedené restaurace v blízkosti nákupního centra a nově vzniklého bytového komplexu v Praze 5 - Stodůlkách. Restaurace disponuje plně vybavenou kuchyní, kapacita asi 60 míst, včetně kompletně zařízené kuchyně. Venkovní zahrádka přes sezónu s 20 místy. Veškeré informace ohledně hospodaření jsou k doptání. Volné ihned. Součástí prodeje je i prostor předzahrádky a parkovací místa před restaurací. Možnost zajištění financování. Pro více informací volejte RK.

9 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 7
Prodej, rodinný dům, 661 m2 , Uhříněves - Praha 10

Prodej, rodinný dům, 661 m2 , Uhříněves - Praha 10

Uhříněves, Praha

Prodej rodinného domu se změnou užívání na provozní a ubytovací prostory. V domě se zastavěnou plochou 661 m2 se nachází 6 samostatných bytových jednotek s možností přidělání dalších dvou půdních bytů. Dále je zde možnost využití komerčních prostorů, garáží a venkovní terasy. Dům je vhodný na investici, s výnosem 7%. Vlastní studna, ČOV, vytápění plynem. Krásné a klidné místo s výhledem do kraje. Objekt se nachází blízkosti areálu, kde chovali koně Převalského. Veškerá občanská vybavenost 3 km v Uhříněvsi.

25 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 24
Prodej, plocha občanského vybavení 5877 m2, Praha, Slivenec

Prodej, plocha občanského vybavení 5877 m2, Praha, Slivenec

Slivenec, Praha

Prodej plochy občanského vybavení 5.877 m2, Praha 5 - Slivenec. Dle územního plánu všestranné využití na obchodní zařízení, prodejní plochy, hotelové a ubytovací zařízení, vysoké školy s kolejemi vysokých škol, kulturní stavby, zařízení sociální péče. Na zasíťovaném pozemku jsou zpevněné plochy, velká hala rozdělena na více menších, administrativní budova se sociálním zázemím, kotelna. Areál je napojen na elektřinu, vodovod, kanalizaci a zabezpečovací systém. Na hranici pozemku plyn. Veškerá občanská vybavenost v místě. Bezvadná poloha s všestranným využitím. Žádná právní vada. Snadná dostupnost letiště, centra Prahy i Středočeského kraje. S financováním pomůžeme.

31 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, nebytový prostor 1kk, 22m2, OV, Praha 3, Vinohrady

Prodej, nebytový prostor 1kk, 22m2, OV, Praha 3, Vinohrady

Vinohrady, Praha

Nabízíme prodej nebytového prostoru v nově zrekonstruovaném bytovém domě na Praze 3 - Vinohrady. Obchod se nachází v prvním podlaží, okna směřují do vnitrobloku na sever. Skládá se z místnosti a WC. Obchod se nachází ve vyhledávané lokalitě Královské Vinohrady 2 minuty od stanice metra Želivského a zastávky tramvaje. V dosahu vyhlášeného nákupního centra OC Atrium Flora. Dokončení rekonstrukce podzim 2019. Vhodné jako sídlo firny, kancelář nebo obchod.

2 291 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 2 týdny 4
Prodej, prodejní stánek, 14 m2, Praha 1

Prodej, prodejní stánek, 14 m2, Praha 1

Nové Město, Praha

Nabízíme k prodeji dlouhodobě fungující kiosek s prodejem občerstvení, lahodné kávy, zmrzlinářských výrobků a nápojů na lukrativním místě, a to na nejfrekventovanější třídě Starého Města na Praze 1 přímo u vstupu do stanice metra. V roce 2017 proběhla důkladná a nákladná rekonstrukce vnějších i vnitřních prostor, a to včetně rozvodů elektrického proudu a rozvodů teplé a studené pitné vody. Prodejní stánek je zabezpečen dálkovým kamerovým systémem, dále je zabezpečen proti krádeži a poškození ocelovými roletami z vnější i vnitřní strany. Splňuje všechny hygienické normy na výrobu, přípravu a prodej výrobků potravinářského charakteru. Stánek má již vybudovanou svou stálou místní klientelu avšak většinu zákazníků tvoří zahraniční návštěvníci Prahy. Základní zařízení kiosku tvoří: profesionální kávovar Dalla Corte, chladicí vitrína Innova na vystavení pečiva a prodej zmrzliny, chladničky a mrazáky, kontrolní pokladna se systém Dotykačka, displejem, tiskárnou a zásuvkou, nerezový mycí stůl

3 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Prodej, nebytový prostor, 61 m2, Praha - Vinohrady

Prodej, nebytový prostor, 61 m2, Praha - Vinohrady

Vinohrady, Praha

Prodej nebytového prostoru o velikosti 61m2 před rekonstrukcí.Jedná se o přízemí na úrovni vnitrobloku. Lze předělat na byt o velikosti 2+1, nebo zde zřídit např. ordinaci,kadeřnictví,masáže apod. Obě samostatné místnosti jsou situovány do velkého vnitrobloku se spoustou zeleně.V nebytovém prostoru jsou udělány nové rozvody elektřiny, dále je zde elektrický bojler, připraveny rozvody teplovodního topení. Stěny a podlahy jsou ve velmi dobrém stavu. Vchodové a interiérové dveře jsou původní. Přístup je z hlavního vchodu po schodišti a na společné chodbě se nacházejí byty. Součástí prodeje je projekt na francouzská okna s předterasou v zahradě vnitrobloku.Velmi dobrá dopravní dostupnost, metro, tramvaj, bus. Parkování před domem na modré zone. Doporučujeme.

5 020 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 12