Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Hlavní město Praha

Nejnovější inzeráty
Prodej, pozemek, 1595 m2, Troja - Praha

Prodej, pozemek, 1595 m2, Troja - Praha

Troja, Praha

Unikátní, slunný pozemek nacházející se v klidu a zeleni v ulici Na Jabloňce, Praha 8 - Troja s jižním výhledem na ohyb ramene řeky Vltavy a na městské části Holešovice a Troja, park Stromovka a centrální část hl. města Praha. V sousedství se nachází pouze rezidenční vilová zástavba a zahrady, které dodávají pozemku přírodní, odpočinkový, charakter. Velmi dobrá je dostupnost na MHD, několik minut pěšky na stanici tramvaje a Metra C. Škola, školka, obchody a Aquacentrum Šutka se nachází též pouze několik minut od pozemku. Elektřina a plyn přivedeny k pozemku, voda a kanalizace je v řešení. Možnost zajištění hypotéky. Více informací v RK.

29 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 16
Prodej, zahrada, 727 m2, Praha 8 - Troja

Prodej, zahrada, 727 m2, Praha 8 - Troja

Troja, Praha

Prodej ideální 1/2 zahrady na jižním svahu Pod Šutkou v Praze 8 - Troji, celý pozemek má výměru 1455 m2. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V ÚP Hl.m. Prahy území OB-B. V okolí veškerá občanská vybavenost. Metro C Kobylisy do 10 min pohodlnou chůzí. Více informací v RK.

7 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 7
Prodej,St.pozemek 4702m2, Újezd nad Lesy

Prodej,St.pozemek 4702m2, Újezd nad Lesy

Újezd nad Lesy, Praha

Nabízíme na prodej pozemek o výměře 4720 m2, v lokalitě Újezd nad Lesy - Praha 9. Polovina pozemku je vedena jako stavební, druhá jako orná půda. Okolí je ze dvou stran zastavěné rodinnými domy. Vhodné na investici. Na okraji pozemku zpevněná komunikace, cyklostezka, potok. Inženýrské sítě na hranici pozemku - vodovod, kanalizace, plyn, elektřina. Dobrá dopravní dostupnost, v okolí veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléře.

12 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, pozemek, 155 m2, Praha 6 - Liboc

Prodej, pozemek, 155 m2, Praha 6 - Liboc

Liboc, Praha

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se dvěmi garážemi v jedné z nejatraktivnějších pražských lokalit Prahy 6 Liboc. Pozemek se nachází v zástavbě rodinných domků i větších vil. Přímý výhled na Libocké údolí a rybník. Poloha nemovitosti garantuje dobrou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Rychlé spojení na letiště Václava Havla. V docházkové vzdálenosti metro Petřiny. Pro sport a relaxaci se dá využít přilehlá obora Hvězda. Velmi klidné a příjemné prostředí na bydlení. Podle územního plánu je to OB - čistě obytné. Území sloužící pro bydlení.

3 899 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Prodej, stavební parcela, 426 m², Praha 5 - Stodůlky

Prodej, stavební parcela, 426 m², Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha

Prodej stavební parcely ve staré zástavbě lokality Praha 5 - Stodůlek. Pozemek je zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace), plyn je na hranici pozemku. V současné době stojí na pozemku rodinný dům určený spíše k demolici, která společně s úklidem pozemku je součástí kupní ceny. Pozemek bude předán ve stavu - základová deska s podsklepením.

7 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební parcela, 528 m2, Praha - Zbraslav

Prodej, stavební parcela, 528 m2, Praha - Zbraslav

Zbraslav, Praha

Prodej stavebního pozemku o rozloze 528 m2, na kterém v současné době stojí RD o rozloze 117 m2 před přestavbou. Parcela se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha - Zbraslav pouze 15 minut od OC Anděl a s přímým autobusovým spojením na nádraží Smíchov. Pozemek je kompletně zasíťován voda, plyn, elektřina, kanalizace. Podsklepený dům, který je ve stavu před rekonstrukcí je kombinací cihel a dřevěných sendvičových desek. Výhodou pozemku jsou ovocné stromy a 3 vzrostlé smrky, které v horkých letních měsících vytvářejí příjemnou pohodu. K zajímavosti lokality výrazně přispívá i nedaleký soutok řek Vltavy a Berounky. Velmi dobrá občanská vybavenost, škola, školka, obchody (LIDL, Albert), tenisové kurty, fotbalové a golfové hřiště a napojení na cyklostezky s dosahem např. na přírodní koupaliště BIO TOP Radotín, hrad Karlštejn. Možnost zajištění hypotéky. Více informací v RK

5 178 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, pozemek, Praha 8 - Troja, 12348 m2

Prodej, pozemek, Praha 8 - Troja, 12348 m2

Troja, Praha

Prodej pozemku v Praze 8 Troja o výměře 12348 m2 v těsné blízkosti aquaparku Šutka. Pozemek je vhodný pro investora a nabízí hned několik možností dalšího využití. V současné době je pozemek veden v územním plánu jako zeleň městská a krajinná s rekreačními aktivitami. Šířka pozemku se pohybuje mezi 40 až 50 metry, přičemž musí být zachován biokoridor 20m. Délka pozemku je cca 267m. Pod pozemkem je umístěno vedení plynovodu, které lze přeložit. Městskou částí byla usnesením schválena směna za jiný stavební pozemek cca 800 m2 v Libni, dle územního plánu vhodný pro všeobecně smíšené stavby. Investor si tedy může vybrat, zda využije potenciálu nabízeného pozemku v Troji nebo směny. Pro veškeré podrobnosti volejte RK.

4 321 800 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek, 3540 m2, Praha - Braník

Prodej, stavební pozemek, 3540 m2, Praha - Braník

Braník, Praha

Prodej pozemku v osobním vlastnictví v lokalitě Praha-Braník o celkové rozloze 3540 m2. Pozemek je zalesněn a nachází se u Branické skály s výhledem na Prahu. Pozemek je vhodný pro stavby dle současného územního plánu a jako velice dobrá investiční příležitost.

16 893 765 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 3
Prodej, pozemek, Praha 4, Kateřinky

Prodej, pozemek, Praha 4, Kateřinky

Újezd u Průhonic, Praha

Prodej pozemku o rozloze 327 m2 rozměry cca 47 x 8,6 m. Na pozemku nelze stavět objekt pevně spjatý se zemí, ale možnost komerčního využití pozemku. Pozemek je na frekventovaném místě, není oplocen a má přístup z hlavní cesty.Všechny inženýrské sítě v dosahu, nachází se mezi Jižním Městem a Kateřinkami. V okolí pozemku je rozvod vysokého napětí.Pozemek je vyměřen geodetem. Doporučuji prohlídku, více informací v RK.

599 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 7
Prodej, stavební pozemek, 12.423 m2, Praha, ul. Armády

Prodej, stavební pozemek, 12.423 m2, Praha, ul. Armády

Stodůlky, Praha

Rozlehlý pozemek v zabydlené čtvrti Praha - Stodůlky ke komerčnímu využití - výstavbě sportovně zábavního centra + hotel (až 20% plochy), možnost stavby bazénu nebo aquaparku. Je vytvořena studie - dle fotografií. Vhodná investice, v tomto místě podobné centrum chybí a vzhledem k přilehlým bytovým a rodinným domům je zde velký potenciál. Snadný příjezd z centra Prahy a z Pražského okruhu. Pro více informací kontaktujte makléře.

80 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 17
-->